Προς το περιεχόμενο

Μαυρισμα οθονης 15 pro max


tsifsta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στην ομαδα,σημερα το πρωι η συζηγος μου αναψε το κινητο της και αντικρισε ετσι την οθονη. Να τονισω πως το κινητο εξωτερικα δεν εχει καμια φθορα/χτυπημα. Θα μου το καλυψει η εγγυηση; Ευχαριστω πολυ

IMG_5145.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν προκειται να στο καλυψει η εργοστασιακη εγγυηση, κανει μπαμ απο χιλιομετρα οτι οτι εχει σπασει η οθονη, ακομη και ενας ασχετος με το αντικειμενο το καταλαβαινει ποσο μαλλον στο σερβις. Ειχα παθε ακρβως το ιδιο πριν χρονια σε ενα s7 edge, μετα απο πτωση  η οθονη εγινε οπως ακριβως αυτο που δειχνεις και εξωτερικα δεν υπηρχε το παραμικρο σημαδι, αψεγαδιαστο. Το πηγα στο σερβος μπας και,  μια που το επιασε ο τεχνικος στο χερι και μια που μου ειπε οτι ειναι σπασιμο και προφανως δεν καλυπτεται απο την εγγυησση κατασκευαστη. Καλυπτεται μονο εαν εχεις πληρωσει στο καταστημα που το αφορασες εξτρα ασφαλεια για θραυση οθονης, καποια καταστημα  πριν χρονια ειχαν τετοια υπηρεσια, δεν ξερω αν υπαρχει ακομη κατι τετοιο δεν εχω ασχοληθει. Με την εγγυηση του κατασκευαστη παντως μην περιμενεις να γινει αλλαγη καθως κανει μπαμ οτι ειναισπασμενη οθονη.

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, tsifsta είπε

Καλησπερα στην ομαδα,σημερα το πρωι η συζηγος μου αναψε το κινητο της και αντικρισε ετσι την οθονη. Να τονισω πως το κινητο εξωτερικα δεν εχει καμια φθορα/χτυπημα. Θα μου το καλυψει η εγγυηση; Ευχαριστω πολυ

IMG_5145.jpeg

Η εικόνα αυτή δείχνει ότι είναι σπάσιμο...
Τέτοιου είδους βλάβες αν δεν υπάρχει κάποια πρόσθετη εγγύηση που να το καλύψει, βγαίνει αυτομάτως εκτός εγγύησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, geomrk είπε

αφου ρε παιδια λεει οτι δεν εχει καμια φθορα/χτυπημα. βεβαια μπορει να επεσε και να μην εσπασε,να εγινε μονο εσωτερικη ζημια 

Έχεις διαβάσει πιο μοντέλο είναι;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, geomrk είπε

αφου ρε παιδια λεει οτι δεν εχει καμια φθορα/χτυπημα. βεβαια μπορει να επεσε και να μην εσπασε,να εγινε μονο εσωτερικη ζημια 

Δεν εχει σημασια το οτι δεν εχει εξωτερικη ζημια, εχει σπασει εσωτερικα η οθονη, φαινεται ξεκαθαρα στην φωτο που ανεβασε, εχω παθει ακριβως το ιδιο σε συσκευη πριν χρονια.

Ας παει στο service δεν εχει να χασει τιποτα.

Προσωπικα ειμαι κατα 99,9% οτι θα του πουνε ειναι σπασμενη οθονη και προφανως τα σπασιματα δεν καλυπτονται απο την εγγυηση του κατασκευαστη.

Επεξ/σία από Pwpwpw
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χτυπημένο από πάνω είναι , κακή χρήση, εκτός εγγύησης αν δεν έχεις Accidental Damage Protection

image.png.97c2bfce73d851999255d16fe1244f04.png

Επεξ/σία από Kthulhou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...