Προς το περιεχόμενο

Pacific Drive


Armoral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

image.png.f6ee0387a6a13034b2f3989c9f46e2e6.png

Το Pacific Drive είναι ένα παιχνίδι επιβίωσης σε πρώτο πρόσωπο με μοναδικό σύντροφο το αυτοκίνητό σας.

Πλοηγηθείτε σε μια σουρεαλιστική αναπαράσταση του βορειοδυτικού Ειρηνικού και αντιμετωπίστε υπερφυσικούς κινδύνους καθώς επιχειρείτε να μπείτε στη ζώνη αποκλεισμού των Ολυμπιακών Αγώνων. 

Κάθε εξόρμηση στην ερημιά φέρνει μοναδικές και παράξενες προκλήσεις, καθώς αποκαθιστάτε και αναβαθμίζετε το αυτοκίνητό σας σε ένα εγκαταλελειμμένο γκαράζ που λειτουργεί ως βάση σας. 

Συγκεντρώστε πολύτιμους πόρους και ερευνήστε τι έχει μείνει πίσω στη Ζώνη- ξετυλίξτε ένα ξεχασμένο από καιρό μυστήριο, ενώ μαθαίνετε τι ακριβώς χρειάζεται για να επιβιώσετε σε αυτό το απρόβλεπτο, εχθρικό περιβάλλον.

Indie τίτλος από την Ironwood Studios, μία ομάδα μέλη της οποίας είναι κάποια ονόματα με ιστορία στη βιομηχανία, με έδρα το Seattle.
Επίσημη ιστοσελίδα

Steam - Epic games

Spoiler

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Pacific Drive

Τρομερά αγχωτικό survival driving game. Τεράστιο συν η ατμόσφαιρα και το περιβάλλον.

Μου φαίνεται τίμια επιλογή αν και άρχισε να γίνεται λίγο επαναλαμβανόμενο ήδη από τις 4 πρώτες ώρες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, akisk είπε

Τρομερά αγχωτικό survival driving game. Τεράστιο συν η ατμόσφαιρα και το περιβάλλον.

Μου φαίνεται τίμια επιλογή αν και άρχισε να γίνεται λίγο επαναλαμβανόμενο ήδη από τις 4 πρώτες ώρες.

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Βλέπεις να υπάρχει δυνατότητα να δεις νέα στοιχεία όσο προχωράς στο παιχνίδι ή φοβάσαι ότι δεν έχει άλλα πράγματα να κάνεις;

Βλέπω κι εγώ πολλές θετικές κριτικές για τον τίτλο και φαίνεται τίμια επιλογή στα 16 ευρώ που ζητούν τα κλειδάδικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Armoral said:

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Βλέπεις να υπάρχει δυνατότητα να δεις νέα στοιχεία όσο προχωράς στο παιχνίδι ή φοβάσαι ότι δεν έχει άλλα πράγματα να κάνεις;

Βλέπω κι εγώ πολλές θετικές κριτικές για τον τίτλο και φαίνεται τίμια επιλογή στα 16 ευρώ που ζητούν τα κλειδάδικα.

Σίγουρα το αυτοκίνητο moddάρεται τρελά. Για τα υπόλοιπα θα δείξει.. Τα πράγματα που μπορείς να κάνεις είναι οδήγηση, looting, crafting, επιβίωση. Δεν περιμένω κάτι έξτρα.

Θέλει γερά νεύρα πάντως γιατί δεν υπάρχει save κατά τη διάρκεια των αποστολών.

Από μένα προτείνεται σίγουρα πάντως!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...