Προς το περιεχόμενο

[ ανταλλακτικα ηλεκτρικης οδοντοβουρτσας] Oral-b cross action 12τμχ 29.40€ e-shop + μεταφορικα


therion13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.e-shop.gr/antallaktika-oral-b-cross-action-80761809-12tmx-p-HAP.316013 28.90+0.50 εξυπηρέτηση στα 29.40 δηλαδη 2.45€ ανα τμχ
Skroutz https://www.skroutz.gr/s/24521555/Oral-B-Cross-Action-CleanMaximizer-XXL-Pack-Antallaktikes-Kefales-gia-Ilektriki-Odontovourtsa-8tmch.html στα 2.85 ανα τμχ (χωρίς κάποιο επιπλέων κόστος)

Εκτός και αν κάποιος προλαβαίνει την χαμηλοτερη που βλέπω στα 18€. Μιλάμε για έκπτωση 15%

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Gatoskylo8 είπε

Γνωρίζει κανείς αν παθαίνουν τίποτα; 
Διότι έχω απόθεμα για ένα χρόνο, όμως είναι καλή προσφορά και δεν θέλω να τη χάσω.

Και εγώ τώρα αυτά που έχω έχουν ασπρίσει οι τρίχες τους αρκετά και εχω ξεμείνει και τα πήρα. Να σου πω την αλήθεια και εγώ τα κρατάω αρκετό καιρό νιώθω ότι δεν χρειάζονται αλλαγή αλλά όταν μετά απο καιρό τα αλλάζω νιώθω οτι η καινούρια μπαίνει καλά ανάμεσα στα δόντια. Σίγουρα θα γίνει καμία προσφορά ξανά δεν ξέρω αν είναι έτσι στα 15% 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Gatoskylo8 said:

Γνωρίζει κανείς αν παθαίνουν τίποτα; 
Διότι έχω απόθεμα για ένα χρόνο, όμως είναι καλή προσφορά και δεν θέλω να τη χάσω.

Σφραγισμενο κανενα βουρτσακι δεν παθαινει τιποτα.

Τωρα οι οδοντιατροι και οι κατασκευαστες των οδοντοβουρτσων συνιστουν αλλαγη κεφαλης καθε 3μηνο - 6μηνο αναλογως τον τυπο/μαρκα.

Πολλες εχουν επανω και χρωματικες ζωνες στις τριχες που μολις ξεθωριασουν ειναι ενδειξη αλλαγης.

Αλλες πιο εξελιγμενες εχουν αισθητηρα/μετρητη που μετραει ποτε αλλαξες κεφαλη.

Σε καθε περιπτωση καλο ειναι στο 6μηνο να αλλαζεται γιατι οτι και αν πιστευουμε επανω πιανουν βακτηρια και μικροβια. Εκτος και αν εχουμε συσκευης απολυμανσης της κεφαλης με υπεριωδες φως (κυκλοφορουν στον εμποριο) ή κανουν περιοδικα πλυσιμο/καθαρισμα της κεφαλης με φυσικα μεσα (λχ ξυδι και μαγειρικη σοδα, σκετο ξυδι, φυτικα ποσιμα σκευασματα εναντια σε candida και μυκητες, γαρυφαλελαιο/γαρυφαλλο κτλ..

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, Sebu είπε

Σφραγισμενο κανενα βουρτσακι δεν παθαινει τιποτα.

Τωρα οι οδοντιατροι και οι κατασκευαστες των οδοντοβουρτσων συνιστουν αλλαγη κεφαλης καθε 3μηνο - 6μηνο αναλογως τον τυπο/μαρκα.

Πολλες εχουν επανω και χρωματικες ζωνες στις τριχες που μολις ξεθωριασουν ειναι ενδειξη αλλαγης.

Αλλες πιο εξελιγμενες εχουν αισθητηρα/μετρητη που μετραει ποτε αλλαξες κεφαλη.

Σε καθε περιπτωση καλο ειναι στο 6μηνο να αλλαζεται γιατι οτι και αν πιστευουμε επανω πιανουν βακτηρια και μικροβια. Εκτος και αν εχουμε συσκευης απολυμανσης της κεφαλης με υπεριωδες φως (κυκλοφορουν στον εμποριο) ή κανουν περιοδικα πλυσιμο/καθαρισμα της κεφαλης με φυσικα μεσα (λχ ξυδι και μαγειρικη σοδα, σκετο ξυδι, φυτικα ποσιμα σκευασματα εναντια σε candida και μυκητες, γαρυφαλελαιο/γαρυφαλλο κτλ..

Ευχαριστώ για την απάντηση, η ερώτηση μου πάντως αφορούσε τα ''στοκαρισμένα'' αν παθαίνουν κάτι.
Για λόγους υγιεινής αλλάζω όπως και να έχει κάθε 3 μήνες αυτά που χρησιμοποιώ.

Πριν 2 εβδομάδες έδωσα 20 ευρώ για 4 τεμάχια και νιώθω ριγμένος.

Επεξ/σία από Gatoskylo8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, NOODLE είπε

Τα συγκεκριμενα ειναι σκληρα; Γιατι ο οδοντίατρος μου προτείνει μονο τις πολυ μαλακές κεφαλές 

Τώρα ποιές έχεις δηλαδή και είναι πολύ μαλακές; Θα τις έλεγα ως medium όπως και πολλές οδοντόβουρτσες. Στην αρχή μόνο μου μάτωναν τα ούλα και τώρα δεν με ενοχλεί καθόλου. έχουν σφίξει κιολας τα ούλα μου, μου τα δυνάμωσαν. Εκτός αν έχεις κάποιο θέμα με τα ούλα/δόντα σου και πρέπει μόνο μαλακες μην τις πάρεις

Επεξ/σία από therion13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Gatoskylo8 said:

Ευχαριστώ για την απάντηση, η ερώτηση μου πάντως αφορούσε τα ''στοκαρισμένα'' αν παθαίνουν κάτι.
Για λόγους υγιεινής αλλάζω όπως και να έχει κάθε 3 μήνες αυτά που χρησιμοποιώ.

Πριν 2 εβδομάδες έδωσα 20 ευρώ για 4 τεμάχια και νιώθω ριγμένος.

Τα στοκαρισμενα εννοεις που εχεις εσυ καβα σπιτι σου?

Αν ειναι σφραγισμενα εντος της αρχικης συσκευασιας και δεν ερχονται σε επαφη με αερα, σκονες κτλ τι να παθουν? Αν τα φυλας κιολας σε κλειστο ντουλαπι, κουτι ωστε να μην ερχονται σε επαφη με φως και κιτρινισει το πλαστικο (οπτικο θεμα καθαρα) δεν εχεις θεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε [ ανταλλακτικα ηλεκτρικης οδοντοβουρτσας] Oral-b cross action 12τμχ 29.40€ e-shop + μεταφορικα

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...