Προς το περιεχόμενο

ADATA EXTERNAL SSD 2TB 139.90 (+ 0.50 χαρατσι)


kinitos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.e-shop.gr/adata-ase760-2tu32g2-cti-portable-ssd-se760-2tb-usb32-gen-2-type-c-titan-gray-p-PER.331753

 

καλη τιμη αμεσα διαθεσιμο και αρκετα χαμηλοτερα απο το σκρουτζ που δεν υπαρχει αμεσα αλλα απο 4-10 μερες και κοστος απο 155

https://www.skroutz.gr/s/26104916/Adata-SE760-2TB-Mayro.html#specs

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 minutes ago, Jeronymo said:

Για το άμεσα διαθέσιμο μη βάζεις το χέρι σου στη φωτιά. Το eshop παραδίδει πλέον με ελάχιστη καθυστέρηση σχεδόν ενός μήνα

Υπάρχει όμως για παραλαβή από κάποια καταστήμα άρα υπάρχει. Τώρα για την αποστολή δεν ξέρω μιας και πάω από εκει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
14 λεπτά πριν, kinitos είπε

Υπάρχει όμως για παραλαβή από κάποια καταστήμα άρα υπάρχει. Τώρα για την αποστολή δεν ξέρω μιας και πάω από εκει .

Σε ποια καταστηματα βλεπεις δηλαδη εσυ τωρα διαθεσιμοτητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2TB τουλάχιστον εσωτερικοί που κοιτάω κάθε τόσο έχουν κάτω από 100€. Παίρνεις και μια θηκουλα άμα θες εξωτερικό σώνει και καλά και έχεις 2 σε 1.

Δεν βλέπω την προσφορά στα 140€!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 minutes ago, matrixxx said:

Σε ποια καταστηματα βλεπεις δηλαδη εσυ τωρα διαθεσιμοτητα;

κεντρικα μενιδι και 1-2 μερες αποστολη στα δικα τους  

και εχτες αν δεν κανω λαθος ηταν και σε καποιο  ακομα 

12 minutes ago, giorginho said:

2TB τουλάχιστον εσωτερικοί που κοιτάω κάθε τόσο έχουν κάτω από 100€. Παίρνεις και μια θηκουλα άμα θες εξωτερικό σώνει και καλά και έχεις 2 σε 1.

Δεν βλέπω την προσφορά στα 140€!

αλλο αυτο αλλο οτι ειναι σε προσφορα σε σχεση με την επομενη τιμη 

αν δεν το βλεπουμε ως προσφορα ας το διαγραψει ο moderator

Επεξ/σία από kinitos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Jeronymo είπε

Για το άμεσα διαθέσιμο μη βάζεις το χέρι σου στη φωτιά. Το eshop παραδίδει πλέον με ελάχιστη καθυστέρηση σχεδόν ενός μήνα

Συγγνώμη έχω κάνει 2 παραγγελίες μέσα στον Φλεβάρη και τις έχω παραλάβει την επόμενη μέρα με boxnow και όλα ήταν με status 'Αμεσα διαθέσιμο" στα κεντρικά του Μενιδίου, όπως και στα περισσότερα που είναι άμεσα διαθέσιμα στο e-shop. Μην λέμε ότι μας κατέβει ή δεν μας κατέβει. 

Μια χαρά είναι η προσφορά , εγώ αρχές του μήνα πήρα έναν ADATA ALEG-800-2000GCS LEGEND 800 2TB NVME μαζί με μια θήκη Ugreen , συνολικά έδωσα 120€, με προσφορά και στα 2 πρϊόντα.  

Επεξ/σία από jobous
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 minutes ago, giorginho said:

2TB τουλάχιστον εσωτερικοί που κοιτάω κάθε τόσο έχουν κάτω από 100€. Παίρνεις και μια θηκουλα άμα θες εξωτερικό σώνει και καλά και έχεις 2 σε 1.

Δεν βλέπω την προσφορά στα 140€!

Κοίτα και εγώ είμαι της ίδιας λογικής, αλλά αντιλαμβάνομαι πως κάποιος θέλει απλά να παραλάβει και να το κουμπώσει και να αρχίσει να δουλεύει.

Και για αυτή την χρήση φαινετε ότι είναι καλουτσικη σχετικά τιμή.

Spoiler

Υ.γ Εγώ αναρωτιέμαι εάν αυτές οι θήκες ανοίγουν και αλλάζουν οι nvme η είναι soldered οι συνδέσεις..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Σε ποια καταστηματα βλεπεις δηλαδη εσυ τωρα διαθεσιμοτητα;

Επιβεβαιωνω και εγω οτι ετσι δειχνει οτι ειναι στις αποθηκες ουσιαστικα. Και εγω και δεν εχω τυχει καθυστερηση, στελνουν εντος 1 εργασιμης και παραλαμβανω κανονικα με box

image.png.47c77c9707fac00806f6e300529b6427.png

35 λεπτά πριν, giorginho είπε

2TB τουλάχιστον εσωτερικοί που κοιτάω κάθε τόσο έχουν κάτω από 100€. Παίρνεις και μια θηκουλα άμα θες εξωτερικό σώνει και καλά και έχεις 2 σε 1.

Δεν βλέπω την προσφορά στα 140€!

 

5 λεπτά πριν, @topos είπε

Κοίτα και εγώ είμαι της ίδιας λογικής, αλλά αντιλαμβάνομαι πως κάποιος θέλει απλά να παραλάβει και να το κουμπώσει και να αρχίσει να δουλεύει.

Και για αυτή την χρήση φαινετε ότι είναι καλουτσικη σχετικά τιμή.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Υ.γ Εγώ αναρωτιέμαι εάν αυτές οι θήκες ανοίγουν και αλλάζουν οι nvme η είναι soldered οι συνδέσεις..

 

Περα οτι ειναι nvme form factor και οχι 2.5", δεν βλεπω και κατι αξιολογο σε <100 ευρω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 minutes ago, SabotazNic said:

Επιβεβαιωνω και εγω οτι ετσι δειχνει οτι ειναι στις αποθηκες ουσιαστικα. Και εγω και δεν εχω τυχει καθυστερηση, στελνουν εντος 1 εργασιμης και παραλαμβανω κανονικα με box

image.png.47c77c9707fac00806f6e300529b6427.png

 

Περα οτι ειναι nvme form factor και οχι 2.5", δεν βλεπω και κατι αξιολογο σε <100 ευρω 

Αυτο ειναι το selling point του συγκεκριμενου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 minutes ago, @topos said:

Υ.γ Εγώ αναρωτιέμαι εάν αυτές οι θήκες ανοίγουν και αλλάζουν οι nvme η είναι soldered οι συνδέσεις..

Λογικά θα είναι σαν τους νέους εξωτερικούς μηχανικούς ψιλό κολλημένο για να μην το αλλάζεις ευκολα η και καθόλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, jobous said:

Συγγνώμη έχω κάνει 2 παραγγελίες μέσα στον Φλεβάρη και τις έχω παραλάβει την επόμενη μέρα με boxnow και όλα ήταν με status 'Αμεσα διαθέσιμο" στα κεντρικά του Μενιδίου, όπως και στα περισσότερα που είναι άμεσα διαθέσιμα στο e-shop. Μην λέμε ότι μας κατέβει ή δεν μας κατέβει. 

Μια χαρά είναι η προσφορά , εγώ αρχές του μήνα πήρα έναν ADATA ALEG-800-2000GCS LEGEND 800 2TB NVME μαζί με μια θήκη Ugreen , συνολικά έδωσα 120€, με προσφορά και στα 2 πρϊόντα.  

4 αγορες έχω κάνει τους τελευταίους 2 μήνες σε άμεσα διαθέσιμα προϊόντα και παραλαβή από κατάστημα και μου ήρθαν όλα με σχεδόν ένα μήνα καθυστέρηση. Άρα δεν λέω ότι μου κατέβει. Δεν έχω κανένα λόγο να ρίχνω λάσπη την προσωπική μου εμπειρία καταθέτω. Ίσως φταίει ότι ήταν προϊόντα crazy Sunday δεν ξέρω σε κανονική αγορά τι παίζει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα  προϊόντα σε crazy sunday offers ήταν. Τι να πω .... Μόνο μια φορά μου έχει τύχει κάτι τέτοιο στο e-shop (καθυστερημένη παράδοση σε άμεσα διαθέσιμο προϊόν).  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 ώρες πριν, kinitos είπε

κεντρικα μενιδι και 1-2 μερες αποστολη στα δικα τους  

Στο Μενιδι ειναι τα κεντρικα, οι αποθηκες αν δεν εχει αλλαξει κατι απο οσα ηξερα πριν 10 χρονια.

Οταν δειχνει κατι διαθεσιμο εκει, τοτε παντα λεει 1-2 ημερες για τα αλλα καταστηματα, ειναι ο χρονος που θεωρητικα παει απο την αποθηκη σε ενα αλλο μαγαζι τους. Αρα μαλλον αυτο που λες δεν απαντα σε αυτο που ειπε ο συμφορουμιτης στην ουσια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...