Προς το περιεχόμενο

F1® 24 [PC] [31/5/24]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, zvarthangalos είπε

Εντάξει 7 χρόνια η ΕΑ και τα υπόλοιπα η Codemasters οι διαφορές μηδαμινές 😁
 

Θες να ρίξεις λάσπη, αλλά δε σου βγαίνει άστο, προσπέρασε το. Όχι τίποτα παραπληροφορείς και από πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimitriskougou είπε

Θες να ρίξεις λάσπη, αλλά δε σου βγαίνει άστο, προσπέρασε το. Όχι τίποτα παραπληροφορείς και από πάνω.

Μήπως είσαι είσαι ένας από αυτούς που βγήκαν από το αρμεκτήριο για αυτο θίχτηκες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 επειδή το 90% του βίντεο είναι από την helmet cam και όχι τα παραδοσιακά πλάνα από... ελικόπτερο. Εννοείται οι πρώτες ενέργειες θα είναι η αφαίρεση του Halo και των name tags.

Δεν ξέρω με τι βοήθειες παίζουν οι τύποι αλλά δεν μου φαίνεται ιδιαίτερα νευρικό το αμάξι, λίγο σαν να πηγαίνει σε ράγες και οι διορθώσεις είναι πολύ ελαφρές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι μόνο τα assists όμως.

Ο τύπος που το οδηγούσε πήγαινε τόσο αργά που δεν μπορείς να καταλάβεις καθόλου τυχόν υπερτροφικά/υπερστροφικά χαρακτηριστικά του μονοθεσίου.

Τουλάχιστον από αυτά που διάβασα από άτομα στην beta, το μόνο που συμφωνούν όλοι είναι ότι φέτος όντως σε τιμωρεί το παιχνίδι αν κλειδώνεις τα φρένα. Το λάστιχο χάνει αρκετή πρόσφυση και φθείρεται, ενώ παλιά απλά έχανες λίγο το apex και συνέχιζες κανονικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε ξέρω τι λέτε σεις, γω ξέρω ότι πάλι τραίνο θα μας πηγαίνει το ΑΙ αν έρχεται από πίσω μας! Στο ψαχνό θα μας κοπανάει και άντε γεια :P 

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...