Προς το περιεχόμενο

Update for Universal C Runtime in Windows. Μια βοήθεια.


manos04
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από 1ns0mn1a,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω 8.1 σε έναν υπολογιστή. Ψάχνω αυτό το update γιατί δεν μ αφήνει να το κάνω χειροκίνητα.

Update for Universal C Runtime in Windows

Στο συγκεκριμένο pc έχω τα updates κλειστά γιατί την είχα πατήσει μια φορά.

Αν γνωρίζει κάποιος έναν αλλο τρόπο, θα με βοηθούσε.

 

Untitled 1.jpg

Επεξ/σία από manos04
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, manos04 είπε

Έχω 8.1 σε έναν υπολογιστή.

Το top 3 των χειρότερων λειτουργικών της ms:

1. Win Me... the worst ever.  Win 98 με φορτωμένες λειτουργίες beta που δεν δούλεψαν ποτέ σωστά. Ακόμα και η ms τα έχει διαγράψει από την μνήμη της.

2. Win Vista... Windows XP με αναβαθμισμένο ui και πολλά προβλήματα. Με τα service packs διορθώθηκαν αρκετά από αυτά , αλλά πάλι δεν κατάφεραν ποτέ να εδραιωθούν και όταν βγήκαν τα 7, εξαφανίστηκε το λειτουργικό εν ριπή οφθαλμού. Η καλύτερη λειτουργίας τους ήταν το Media center και η υποστήριξη για dx10.

3. Win 8.0/8.1... Τα 8.0 ήταν η επιτομή της βλακείας σε όλα τους και εξαιρετικά buggy. Στα 8.1, που την ουσία ήταν ένα μεγάλο update για τα 8.0, διορθώθηκαν πολλά προβλήματα και επιτέλους υπήρχε η δυνατότητα να μπαίνεις απευθείας σε desktop mode και όχι στην αηδία του metro ui. Πάλι όμως με πολλά και ανεξήγητα/ανεπίλυτα προβλήματα.

And my point is... sVista :) και βάλε 7άρια ή 10άρια, ανάλογα με το hardware που έχεις (αν θέλεις δώσε info για cpu/ram/gpu). Αν έχεις 2gb ram, χαμηλών επιδόσεων c2d και παλιά κάρτα γραφικών πάνε σε 7άρια. Αν έχεις 4gb ram και κάποιον πιο δυνατό c2d/c2q ή νεώτερο επεξεργαστή βάλε 10άρια να σωθείς.

Σε κάθε περίπτωση ο ssd θεωρώ ότι είναι επιβεβλημένος πλέον.

Επεξ/σία από micos000
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...