Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για κοινούς φίλους στο facebook


b00mb00m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έστω ότι έχω κάποιον φίλο στο φβ. Ο φίλος αυτός έχει κάποιον άλλον φίλο άσχετο σε εμένα. Το φβ τον εμφανίζει (μαζί με άλλους) και μου γράφει ότι έχετε τον τάδε κοινό φίλο.

υπάρχει περίπτωση (κάποια ρύθμιση ίσως) να μην αναγράφει ότι έχουμε κοινό αυτόν τον φίλο ενώ αυτοί οι 2 στην πράξη είναι φίλοι; Δηλαδή μπορώ εγώ να κάνω κάτι ώστε να μην εμφανιζονται οι κοινοί φίλοι που έχω με κάποιον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει κάποια τέτοια ρύθμιση. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να κάνεις τη λίστα φίλων σου ορατή μόνο σε σένα αλλά το ίδιο να κάνουν και οι φίλοι σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λίστα φίλων μου είναι κρυφή. Αν κάποιος φίλος μου έχει κι αυτός κρυφή τη λίστα κι ένας φίλος του φίλου (άσχετος σε εμένα) πατήσει στο προφίλ μου θα δει ότι έχουμε 1 κοινό φίλο; Αυτό προσπαθώ να καταλάβω

Εγώ κι εσύ είμαστε φίλοι, Εσύ έχεις ένα φίλο Α. Αν ο Α πατήσει σε εμένα θα δει ότι έχουμε έναν κοινο φίλο, Δηλαδή εσενα. (Δε θα δει τους φίλους μου όμως διότι το έχω κρυφό) Αυτό θέλω να δω αν κρύβεται. Να κάνει ο φίλος σου κλικ σε εμενα και να μη σε εμφανίζει σαν κοινο φιλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...