Προς το περιεχόμενο

Aegean


Zougris04

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαίρετε στις 2 του μήνα έχω μια πτήση από Θεσσαλονίκη για Αθήνα και ενώ έκανα κανονικά check in από την εφαρμογή αλλά δεν μου έβγαλε πουθενά να κατεβάσω το boarding pass και μου γράφει ότι θα πρέπει να το πάρω από το check in μέσα από το αεροδρόμιο γνωρίζει κανείς γιατί έχει συμβεί αυτό ή αν έχω κάνει κάτι λάθος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου έτυχε σχεδόν το ιδιο. Πτήση Ηράκλειο Αθήνα στις 2/3 και πρώτη φορά μου έβγαλε να πάρω το εισιτήριο από τα τσεκ ιν. Αρχικά υπέθεσα ότι επειδή το σύστημα με τοποθέτησε αυτόματα στις θέσεις δίπλα στις εξόδους κινδύνου θα θέλουν κάτι να τσεκάρουν(;).

Επεξ/σία από Sherlock_7
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σε μενα αυτο εγινε με τοποθετησαν στις θεσεις διπλα στην εξοδο κινδινου αλλα αφου εκανα το check in μετα πηγα και αλλαξα τησ θεσεις σε κανονικες αλλα ενω ειρθε mail οτι η αλλαγη ηταν ΟΚ παλι δεν εχω κανενα νεο για το boarding pass. Κυριος ειχα το φωβο μην εκανα εγω κατι λαθος αλλα μαλλον οχι με αυτα που μου λες. αν παρω τηλεφωνο το κεντρο εξυπηρετησης πιστευεις θα βρω ακρη?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, Zougris04 said:

 αν παρω τηλεφωνο το κεντρο εξυπηρετησης πιστευεις θα βρω ακρη?

 

Θα βρεις άκρη. Είναι εξυπηρετικότατοι…

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Zougris04 είπε

και σε μενα αυτο εγινε με τοποθετησαν στις θεσεις διπλα στην εξοδο κινδινου αλλα αφου εκανα το check in μετα πηγα και αλλαξα τησ θεσεις σε κανονικες αλλα ενω ειρθε mail οτι η αλλαγη ηταν ΟΚ παλι δεν εχω κανενα νεο για το boarding pass. Κυριος ειχα το φωβο μην εκανα εγω κατι λαθος αλλα μαλλον οχι με αυτα που μου λες. αν παρω τηλεφωνο το κεντρο εξυπηρετησης πιστευεις θα βρω ακρη?

 

Εχεις καποια αναπηρια και τις αλλαξες?

Οι θεσεις διπλα στις εξοδους κινδυνου εχουν πολυ περισσοτερο legroom, αλλα πρεπει να πληρεις καποιες προυποθεσεις για να κατσεις εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ο λογος που την αλλαξα ειναι επιδει νωμιζα οτι φταει αυτο που δεν μου εμφανιζετε το boarding pass. τελικα σημερα που πηρα τηλεφωνο μου ηπαν οτι εψει συμβει σε πολυ κοσμο αυτο γιατι δεν δουλευει σωστα το συστημα 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...