Προς το περιεχόμενο

[ΔΩΡΕΑΝ] 2 μήνες Apple TV+ [TEΛΟΣ]


Chrisfm94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι τσαμπατζηδες ολου του insomnia σε ευχαριστουμε! Εμενα εληγε σε 2 μερες και θα επρεπε να κανω υπερωριες για να τελειωσω μια σειρα που εβλεπα. Ευτηχως πηρε παραταση το Δωρεαν. Για σιγουρια μη χρεωσεις εκανα cancel τη συνδρομη, εσβησα απο την apple την καρτα και μπλοκαρα την καρτα για μελλοντικες χρεωσεις (revolut). Τα ξαναλεμε σε κανα 2μηνο παλι! 😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες με την δική μου περίπτωση τι μπορεί να έχει γίνει; Είχα ενεργοποιήσει το δίμηνο με τον Μέσι αλλά δεν το δούλεψα σχεδόν καθόλου, μετά από μια βδομάδα κλείδωσα το apple id γιατί είχα ξεχάσει τον κωδικό, πήρα τηλ και τον ξεκλειδωσανε και τώρα έκανα redeem το δίμηνο του τοπικ χωρίς να δω αν έχω ενεργή συνδρομή και βλέπω ότι έχω τώρα next billing date 14/7, δηλαδή σε 4 μήνες! Τι έφτιαξα ο άτιμος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε [ΔΩΡΕΑΝ] 2 μήνες Apple TV+ [TEΛΟΣ]
  • Moderators
17 ώρες πριν, foler79 είπε

Ρε μάγκες με την δική μου περίπτωση τι μπορεί να έχει γίνει; Είχα ενεργοποιήσει το δίμηνο με τον Μέσι αλλά δεν το δούλεψα σχεδόν καθόλου, μετά από μια βδομάδα κλείδωσα το apple id γιατί είχα ξεχάσει τον κωδικό, πήρα τηλ και τον ξεκλειδωσανε και τώρα έκανα redeem το δίμηνο του τοπικ χωρίς να δω αν έχω ενεργή συνδρομή και βλέπω ότι έχω τώρα next billing date 14/7, δηλαδή σε 4 μήνες! Τι έφτιαξα ο άτιμος;

Μηπως τελικα δεν ισχυε το παρακατω;

Στις 2/3/2024 στις 9:59 ΜΜ, Chrisfm94 είπε

Πρεπει ο λογαριασμος να μην εχει ενεργη προσφορα τη στιγμη που κανετε κλικ ή να ειναι καινουργιος!

Δεν μπορει να την ενεργοποιησει οποιος ενεργοποιησε την προηγουμενη προσφορα

Δοκιμασα τωρα μολις γιατι πιστευω οτι μπορει να ηταν για ολους, αλλα δυστυχως εχει περασει η 14η-3 για λιγες ωρες, οποτε δεν μπορω να τσεκαρω αυτο το ενδεχομενο. Για μισο δευτερολεπτο βεβαια, πριν μου γραψει οτι εχει ληξει, μου εβγαλε αν θελω τους δυο μηνες δωρο με το γνωστο κουμπακι αποδοχης κατω, ενω ημουν κανονικα logged in! (σε ενεργη συνδρομη απο τον Θεο Messi)

Αν καποιος δοκιμασε μεχρι χθες να το περασει σε ενεργη και εφαγε πορτα (ή δουλεψε βεβαια) μας ενημερωνει. "Εγκυκλοπαιδικα", μιας και εληξε ξαναλεω.

Αν δεν δουλευε για ολους, κατι εκαναν με το ξεκλειδωμα του λογαριασμου σου που οδηγησε να το παρει και αυτο το δωρο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε και mail που λέει για το δωρεάν δίμηνο αλλά όχι από σήμερα! Παράξενα πράγματα 

 ?  

Subscription Apple TV+

Date Accepted 14 March 2024
Offer Free for 2 months, starting 14 May 2024
Subscription Price 9,99 €/month, starting 14 July 2024
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, foler79 said:

Μόλις μου ήρθε και mail που λέει για το δωρεάν δίμηνο αλλά όχι από σήμερα! Παράξενα πράγματα 

 ?  

Subscription Apple TV+

Date Accepted 14 March 2024
Offer Free for 2 months, starting 14 May 2024
Subscription Price 9,99 €/month, starting 14 July 2024

Σου λεει οτι εχεις ενα διμηνο δωρο, και 14 Μαιου αν δεν ακυρωσεις θα χρεωθεις 9,99 για αλλον 1 μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Chrisfm94 είπε

Σου λεει οτι εχεις ενα διμηνο δωρο, και 14 Μαιου αν δεν ακυρωσεις θα χρεωθεις 9,99 για αλλον 1 μηνα.

Το δωρεάν δίμηνο ξεκινάει από 14/5 και αν δεν το κόψω θα χρεωθώ 14/7 για τον επόμενο μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Περιεργα πραγματα συμβαινουν στον λογαριασμο σου, πραγματι.

Δηλαδη τωρα ΔΕΝ εχεις προβαση στο περιεχομενο τους; Δεν παιζει τιποτα;

Μηπως επειδη ρωτησες στην εξυπηρετηση σου εδωσαν αυτοι αυτοματα δωρο διμηνο και μετα σε αφησε το συστημα να περασεις και το διμηνο του θεματος; Το διμηνο με τον messi ποτε εληγε εντωμεταξυ και γιατι αυτο δεν φαινεται στις ημερομηνιες σου; Θυμασαι ποτε το ειχες ενεργοποιησει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Περιεργα πραγματα συμβαινουν στον λογαριασμο σου, πραγματι.

Δηλαδη τωρα ΔΕΝ εχεις προβαση στο περιεχομενο τους; Δεν παιζει τιποτα;

Μηπως επειδη ρωτησες στην εξυπηρετηση σου εδωσαν αυτοι αυτοματα δωρο διμηνο και μετα σε αφησε το συστημα να περασεις και το διμηνο του θεματος; Το διμηνο με τον messi ποτε εληγε εντωμεταξυ και γιατι αυτο δεν φαινεται στις ημερομηνιες σου; Θυμασαι ποτε το ειχες ενεργοποιησει;

Κανονικοτατα βλέπω και τώρα. Μάλλον κάτι παίχτηκε με την εξυπηρέτηση, αυτό πιστεύω και εγώ . Το mail της ενεργοποίησης της προσφοράς με τον Μέσι είναι αυτό:

Συνδρομή   Apple TV+
Ημερομηνία αποδοχής   23 Φεβ 2024
Δοκιμή   1 εβδομάδα δωρεάν, ξεκινώντας από 23 Φεβ 2024
Προσφορά   2 μήνες δωρεάν, ξεκινώντας από 1 Μαρ 2024
Τιμή συνδρομής   9,99 €/μήνα, ξεκινώντας από 1 Μαΐ 2024
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μαλλον στο ακυρωσαν αυτο με καποιο πιθανο reset που χρειαστηκε ισως να σου κανουν, σου εδωσαν 2 μηνες αυτοι και μετα εβαλες και τους 2 μηνες απο του τοπικ. Ή, (δυσκολοτερο αυτο) με καποιο τροπο μπορεσες και περασες 2 φορες του τοπικ στις 14-3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενώ μπόρεσα να ενεργοποιήσω την προσφορά σε τηλέφωνα android δεν μπορώ να δω..Μπαίνω μεσω browser και ενώ μπαίνει στο μενού δε μπορεις να κάνεις τίποτα.Σα.να μη δουλεύει το touch..Σε ipad του μικρού όλα οκ(θα μου πεις είναι Apple ρε φίλε)όπως και στην tv το app δουλεύει μια χαρά.Σε κινητό android δε μπορώ να δω ε?

Επεξ/σία από kajwbtfe
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...