Προς το περιεχόμενο

Google pixel 8 DE


BEBELAC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει διαφορά ανάμεσα στο DE και το EU;

Λογικά θα είναι το ίδιο αλλά μου φαίνεται περίεργο που υπάρχουν διαφορετικές εκδόσεις στην Ευρώπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, BEBELAC είπε

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει διαφορά ανάμεσα στο DE και το EU;

Λογικά θα είναι το ίδιο αλλά μου φαίνεται περίεργο που υπάρχουν διαφορετικές εκδόσεις στην Ευρώπη.

Δεν έχω καταλάβει. Διότι και εγώ είμαι μεταξύ google pixel 8 ή 7a και υπάρχουν ορισμένα που αναφέρουν Non EU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 3/3/2024 στις 3:14 ΜΜ, BEBELAC είπε

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει διαφορά ανάμεσα στο DE και το EU;

Λογικά θα είναι το ίδιο αλλά μου φαίνεται περίεργο που υπάρχουν διαφορετικές εκδόσεις στην Ευρώπη.

Το DE είναι από προμηθευτή Γερμανία με οδηγίες κ manual στα γερμανικά. Το μενού της συσκευής θα έχει κ ελληνικά. Το EU είναι από ΕΕ συνήθως Ιταλία/Γερμανία είναι οι περισσότερες συσκευές που έρχονται.

Ο προμηθευτής αλλάζει ανάλογα από που έρχονται/προμηθεύονται τις συσκευές σε DE / ITA / EU κλπ. Στην πράξη είναι τα ίδια :) 

Σε συσκευές με ένδειξη UK/US ίσως χρειάζεται κάποιο ανταπτορα για Ελλαδα αν κ τα κινητά είναι EU τα περισσότερα.

Αναφορά σε κείμενο

 

Τι σημαίνει η ένδειξη EU;

Είναι προϊόντα που προορίζονται για την ευρωπαϊκή αγορά και καλύπτονται από εγγύηση αντιπροσωπείας. Σημαίνει πως για οποιαδήποτε τεχνική υποστήριξη, απευθύνεσθε στις επίσημες αντιπροσωπείες της εκάστοτε εταιρείας. Τι αξεσουάρ έχουν οι συσκευασίες κινητών; Τα αξεσουάρ που διατίθενται μαζί στις συσκευασίες των προϊόντων, μπορεί να διαφέρουν ανά παρτίδα. Έχει παρατηρηθεί, πως κάποιες κατασκευάστριες εταιρείες, κατά καιρούς μπορεί να προσθέτουν ή και να αφαιρούν παρελκόμενα εξαρτήματα, ανάλογα με την τρέχουσα εμπορική τους πολιτική.

Σε ορισμένα προϊόντα ενδέχεται να χρειάζεται κάποιος αντάπτορας για ελληνικές πρίζες. Σε περίπτωση που δεν υπάρχει εντός της συσκευασίας που σας έχει αποσταλεί παρακαλούμε επικοινωνήστε με το κατάστημά μας για να σας τον αποστείλουμε.

 

 

 

Επεξ/σία από aces
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...