Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω γρήγορο καλής ποιότητας φλασάκι


lefi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σε όλους, θέλω να αγοράσω ένα φλασάκι για επαγγελματική χρήση οπότε μέσα στο χάος της ποικιλίας ψάχνω για κάτι γρήγορο (όσο επιτρέπει η τεχνολογία) και αξιόπιστο.

Χωρητικότητα: 4 GB

Χρήση σε Windows κυρίως σε USB 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lefi είπε

Γειά σε όλους, θέλω να αγοράσω ένα φλασάκι για επαγγελματική χρήση οπότε μέσα στο χάος της ποικιλίας ψάχνω για κάτι γρήγορο (όσο επιτρέπει η τεχνολογία) και αξιόπιστο.

Χωρητικότητα: 4 GB

Χρήση σε Windows κυρίως σε USB 2

Κανενα μα κανενα δεν ειναι απολυτα αξιοπιστο.

 

Ενα καθημερινο που εχω και ειναι Οκ ειναι το παρακατω. Το πλαστικο του βεβαια δεν ειναι και για πολλα πολλα

Sandisk Ultra Flair 64GB USB 3.0 Stick Μαύρο | Skroutz.gr

 

Αυτο το εχω απο το 2015 και εχει βγει καλο. Επειδη δεν το προσεχω εχει πια σπασει η γωνία απο το αλυμινιο (ειναι και σφιχτο σε καποιες θυρες) και τωρα θελει λιγο παιξιμο για να κανει καλη επαφη αλλα δεν φταιει αυτο, εγώ φταίω.

Kingston Dtmc3g2/128gb Datatraveler Micro GEN 2 128gb USB 3.2 Flash Drive - Μνημες usb (PER.346344) (e-shop.gr)

 

Πιο  σιγουρος ειναι ενας εξωτερικος SSD αλλα υποθετω οτι δεν βολευει αφου λες 4GB

 

Για USB2.0 δεν εχει νοημα να ψαχνεις ταχυτητες. 

Μπορεις απλα να παρεις κατι φθηνο και οσο αντέξει. Κανενα USB στικακι δεν ειναι για μονιμη αποθηκευση δεδομενων. Μην τα εμπιστευεσαι ακομη και τα καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...