Προς το περιεχόμενο

Πέρι Google account


CoOliO
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από NikosKallithea,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους...Έχω ένα xiaomi και θέλω πλέον να περάσω το νέο μου gmail σε όλες τις υπηρεσίες (mail,play store Κλπ)!!Υπάρχει δυνατότητα για προσθήκη του νέου email και κατάργηση του παλιού χωρίς να διαγραφτεί η επηρεαστεί κάτι από το κινητό? Όλοι οι συγχρονισμοί είναι απενεργοποιημένοι οπότε και δεν υπάρχει κάτι εκεί!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, CoOliO είπε

Καλησπέρα σε όλους...Έχω ένα xiaomi και θέλω πλέον να περάσω το νέο μου gmail σε όλες τις υπηρεσίες (mail,play store Κλπ)!!Υπάρχει δυνατότητα για προσθήκη του νέου email και κατάργηση του παλιού χωρίς να διαγραφτεί η επηρεαστεί κάτι από το κινητό? Όλοι οι συγχρονισμοί είναι απενεργοποιημένοι οπότε και δεν υπάρχει κάτι εκεί!!

αν προσθεσεις λογαριασμο gmail θα εχεις δυνατοτητα επιλογης σε ολες τις υπηρεσιες γουγλε, οποτε θεωρητικα δεν επηρεαζεται το τωρινο σου setup. πχ στο youtube θα κλικαρεις στο εικονιδιο προφιλ κ θα επιλεγεις με ποιο λογαριασμο θελεις να το χρησιμοποιησεις.

αν καταργησεις τον παλιο, θα σβηστουν και ολα τα δεδομενα του και εφαρμογες που ειχες εγκαταστησει μεσω αυτου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, pp6210 είπε

αν καταργησεις τον παλιο, θα σβηστουν και ολα τα δεδομενα του και εφαρμογες που ειχες εγκαταστησει μεσω αυτου.

Αυτο ειναι το πρόβλημα και κρίμα που η google δεν εχει λύση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα ότι δεδομενα εχεις στον παλιο λογαργιασμο θα σβηστουν. Δεν θα επιρεάσει κάτι στην συσκευη. Αλλα πχ τι εφαρμογες ειχες κατεβασει παπαλα, τι εχεις δει στο youtube θεωρητικα θα αλλαξει και τετοια πραγματα. Ότι ειναι τοπικα θα μεινουν εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...