Προς το περιεχόμενο

Πιστωτική κάρτα


bilis1234

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα ομάδα έχω ένα θέμα με μια πιστωτική master card της alpha ενώ την έχω βάλει αυτόματα από τον λογαριασμό μου να φεύγει το υπόλοιπο της κάθε δόσεις σήμερα πληρώθηκε μόνο το ελάχιστο πήρα τηλέφωνο στην εποικινωνια της τράπεζας κ μου λέγανε αν παίρνω κάποιο επίδομα κ μήπως ο λογαριασμός είναι ακατασχετος κάτι που δεν ισχύει κάι μου είπαν να πάω σε κατάστημα αλλά λόγω υγείας μου είναι δύσκολο μήπως μπορώ να κάνω κάτι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, bilis1234 said:

Καλησπέρα ομάδα έχω ένα θέμα με μια πιστωτική master card της alpha ενώ την έχω βάλει αυτόματα από τον λογαριασμό μου να φεύγει το υπόλοιπο της κάθε δόσεις σήμερα πληρώθηκε μόνο το ελάχιστο πήρα τηλέφωνο στην εποικινωνια της τράπεζας κ μου λέγανε αν παίρνω κάποιο επίδομα κ μήπως ο λογαριασμός είναι ακατασχετος κάτι που δεν ισχύει κάι μου είπαν να πάω σε κατάστημα αλλά λόγω υγείας μου είναι δύσκολο μήπως μπορώ να κάνω κάτι? 

εχεις e banking????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, bilis1234 said:

Ναι το έχω ρυθμηση να τραβάει αυτόματα την δόση κ όχι το ελάχιστο. 

το τσεκαρισες παλι ???? μηπως σου ηρθε καποιο μυνημα  απο τη τραπεζα και πατησες κατα λαθος το ελαχιστο ???

να τους παρεις τηλεφωνο να βεβαιωθεις οτι βλεπουν και αυτοι ολο ητ δοση και οχι την ελαχιστη....γιατι θα φας τοκους με την ελαχιστη δοση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, kostasbm είπε

το τσεκαρισες παλι ???? μηπως σου ηρθε καποιο μυνημα  απο τη τραπεζα και πατησες κατα λαθος το ελαχιστο ???

να τους παρεις τηλεφωνο να βεβαιωθεις οτι βλεπουν και αυτοι ολο ητ δοση και οχι την ελαχιστη....γιατι θα φας τοκους με την ελαχιστη δοση

Πήρα τηλέφωνο κ μου είπαν κάτι για ακατασχετο αν έχω πάρει επιδόματα κ άλλες βλακειες και ότι πρέπει να παω στο κατάστημα, ναι το έχω τσεκάρει είναι κανονικά όλοι η δόση είναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...