Προς το περιεχόμενο

Γνώμες για νέο συμβόλαιο nova


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετώ το φορουμ.Ας ξεκινήσουμε.Μου λήγει το συμβόλαιο αυτό το μήνα και σκέφτομαι για αναβάθμιση.Έχω double play 24 +κινητο και πληρώνω 35 που νομίζω  είναι πάρα πολλά.Τους πήρα τηλέφωνο για αναβάθμιση και δν υπάρχει οπτίκη ίνα αλλά υπαρχει vdsl 50αρα και 100αρα.Ερώτηση:Σκέφτομαι να βάλω 100αρα και 2 κινητά με τα πολύ βασικά απλά να επικοινωνούν μεταξύ τους.Πόσο θα πρέπει να πληρώσω για ένα τέτοιο πρόγραμμα?

Τους καλέσα μόλις και μου είπανε για 100αρα γραμμη double play και 2 κινητο 60 ευρω.η για double play 100ara και 1 κινητο 47.Πάμε καλά τόσο πολύ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι τιμες καταλογου αυτες. Εγω πληρωνω για 100αρα + 1 κινητο στο βασικο προγραμμα (unlimited +2gb) 41 ευρω , δηλ 28 + 13. Η τιμη καταλογου (τωρα που το βλεπω) θα ηταν , 29 + 13 , 1 ευρω παραπανω δηλ. Σιγουρα δεν ειναι οι τιμες που σου δωσανε. Πρηχτους λιγο τα @@ , σε φαση οτι δεν ζητας κατι παραλογο παρα τις τιμες καταλογου.

Κατι αναλογο γινοταν και σε μενα οταν πηγα απο 24αρα σε 100αρα , και επειδη ημουν αοριστου χρονου συμβολαιο εκεινη την στιγμη μου λεγανε κατι ακυρες τιμες στον θεο χωρις λογικη. Τους ελεγα , ρε παιδια ειναι δυνατον να μου λετε τετοιες τιμες ? Τις τιμες καταλογου ζηταω (που και καλα ειναι για νεους πελατες) , οχι κατι εξωπραγματικο. Ωσπου που βρεθηκε μια λογικη πωλητρια και μου τις εδωσε και απλα υπηρξε δεσμευση 24μηνου , σαν να ημουν νεος πελατης δηλ... πραγμα το οποιο ηταν λογικο και δεν ειχα προβλημα εξαρχης να γινει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Horn είπε

Χαιρετώ το φορουμ.Ας ξεκινήσουμε.Μου λήγει το συμβόλαιο αυτό το μήνα και σκέφτομαι για αναβάθμιση.Έχω double play 24 +κινητο και πληρώνω 35 που νομίζω  είναι πάρα πολλά.Τους πήρα τηλέφωνο για αναβάθμιση και δν υπάρχει οπτίκη ίνα αλλά υπαρχει vdsl 50αρα και 100αρα.Ερώτηση:Σκέφτομαι να βάλω 100αρα και 2 κινητά με τα πολύ βασικά απλά να επικοινωνούν μεταξύ τους.Πόσο θα πρέπει να πληρώσω για ένα τέτοιο πρόγραμμα?

Τους καλέσα μόλις και μου είπανε για 100αρα γραμμη double play και 2 κινητο 60 ευρω.η για double play 100ara και 1 κινητο 47.Πάμε καλά τόσο πολύ?

Τι πρόγραμμα και ποια εταιρεία; Αν είναι addl με απεριόριστα όλα στο κινητο είναι καλά. Αν είναι adsl με 10-20GB είναι φυσιολογική τιμή.

Επεξ/σία από NikolasKon14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, NikolasKon14 είπε

Τι πρόγραμμα και ποια εταιρεία; Αν είναι addl με απεριόριστα όλα στο κινητο είναι καλά. Αν είναι adsl με 10-20GB είναι φυσιολογική τιμή.

nova ειναι 100αρα vdsl με ενα η δυο κινητα.47 με ενα κινητο και 60 με δυο.στα κινητα τους ζητησα τα απολυτως απαραιτητα απλα να επικοινωνουν μεταξυ τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Horn είπε

nova ειναι 100αρα vdsl με ενα η δυο κινητα.47 με ενα κινητο και 60 με δυο.στα κινητα τους ζητησα τα απολυτως απαραιτητα απλα να επικοινωνουν μεταξυ τους.

Μπραβο τιμές… εγώ δίνω απεριόριστα κινητο και απεριόριστα στο σταθερό προς κινητα και σταθερά με 200/20 FTTH 58€. 
Τουλαχιστον πήρα καλή επιδότηση, χαλάλι τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Για να μην ανοίγω άλλο θέμα:

Εχω Nova2play Economy (24αρα ADSL απ τα οποία πιάνω 12-13, απεριόριστα σταθερά κινητά) και πληρώνω 21 ευρώ τον μήνα

Εχω ανοιχτό συμβόλαιο εδώ και 4-5 χρόνια επειδή δεν είχε έρθει VDSL στην περιοχή, όποτε δεν ανανέωνα

Ηρθε VDSL, με πήραν για προσφορά για 50αρα στα 26ε/μήνα και 2 πάγια δώρο. 24ε/μήνα σα να λέμε στη διετία του συμβολαίου

Είναι καλή τιμή;

Τι εξοπλισμό δίνει η Νοβα στην 50αρα;

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/3/2024 στις 5:00 ΜΜ, Oscar_Mike είπε

Για να μην ανοίγω άλλο θέμα:

Εχω Nova2play Economy (24αρα ADSL απ τα οποία πιάνω 12-13, απεριόριστα σταθερά κινητά) και πληρώνω 21 ευρώ τον μήνα

Εχω ανοιχτό συμβόλαιο εδώ και 4-5 χρόνια επειδή δεν είχε έρθει VDSL στην περιοχή, όποτε δεν ανανέωνα

Ηρθε VDSL, με πήραν για προσφορά για 50αρα στα 26ε/μήνα και 2 πάγια δώρο. 24ε/μήνα σα να λέμε στη διετία του συμβολαίου

Είναι καλή τιμή;

Τι εξοπλισμό δίνει η Νοβα στην 50αρα;

Ευχαριστώ

Θα κοιτούσα και Vodafone με 23€. Ψάξε το λίγο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/4/2024 στις 11:46 ΜΜ, NikolasKon14 είπε

Θα κοιτούσα και Vodafone με 23€. Ψάξε το λίγο. 

Το Vodafone 50 βλέπω ότι ξεκινάει από 26ε/μήνα, βλέπω κάτι λάθος;

Ποιο πρόγραμμα τους είναι στα 23;

 

Βλέπω και αυτή την 'προσφορά' στα 24,5 για τον πρώτο χρόνο που γίνεται 26 στον δεύτερο 

https://www.vodafone.gr/statheri-prosfora-vdsl50mbps-gb?c_source=google&c_medium=paid-search&c_term=landline-vodafone-vdsl&c_owner=mk-fm&c_phase=performance&c_name=vdsl50mbps-offer-vodafone-statheri&s_kwcid=AL!8229!3!680669208443!b!!g!!vodafone vdsl&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwq86wBhDiARIsAJhuphmp-Z0iNS8wvEzxhys2Qxg-8fIBUwDGKr8mjX3aUlNRPLEHmqay4O0aAkHUEALw_wcB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...