Προς το περιεχόμενο

Αγορά TV Box


eruntalion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

είμαι στην εον και μου ήρθε το μήνυμα στο νετφλιξ στο προηγούμενο κουτί της wind vision ότι 20 μαρτίου λήγει η υποστήριξη εκεί, θα ήθελα αν ξέρει κάποιος να έβρισκα ένα κουτί που να μπορώ να βάλω εον, νέτφλιξ αλλά και να έχει τη θύρα για το καλώδιο να πιάνει τα επίγεια γιατί τα έχει σπάσει η νοβα με μεγκα, αντ1 κλπ

ψάχνω στο ιντερνετ και νιώθω λες και ψάχνω να βρω ένα μονόκερο, υπάρχει ή θα πρέπει να συμβιβαστώ ότι θα έχω πάντα 2 κουτιά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, eruntalion είπε

είμαι στην εον και μου ήρθε το μήνυμα στο νετφλιξ στο προηγούμενο κουτί της wind vision ότι 20 μαρτίου λήγει η υποστήριξη εκεί, θα ήθελα αν ξέρει κάποιος να έβρισκα ένα κουτί που να μπορώ να βάλω εον, νέτφλιξ αλλά και να έχει τη θύρα για το καλώδιο να πιάνει τα επίγεια γιατί τα έχει σπάσει η νοβα με μεγκα, αντ1 κλπ

ψάχνω στο ιντερνετ και νιώθω λες και ψάχνω να βρω ένα μονόκερο, υπάρχει ή θα πρέπει να συμβιβαστώ ότι θα έχω πάντα 2 κουτιά;

mecool KM2 plus, εγκαθιστώντας την εφαρμογή greektv βλέπεις όλα τα κανάλια μέσω internet.                                                                                             https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-KM2-PLUS-Netflix-4K-Android-TV-4K-TV-BOX-517095.html?Currency=EUR&source=googleads&utm_source=google&utm_medium=cpc&gad_source=1&gclid=CjwKCAiAopuvBhBCEiwAm8jaMeJKNIbHp9tZsKa4-ePKvKxXTgQLvNuka5FuIv6P88HqobUNGNbnChoCYEoQAvD_BwE                                                                                                                                                   στην αποστολή τικάρεις priority line και έρχεται χωρίς τελωνείο.

Επεξ/σία από manoskost
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...