Προς το περιεχόμενο

Ανταλλαγή Xbox X με PS5 (ερώτηση)


Marios Rios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα 

Έχω βάλει το Χ μου για πούλημα και μου έστειλε ένα παιδί και μου λέει να μου δώσει Ps5 καινούριο που αγόρασε πριν κάνα μήνα με απόδειξη αγοράς και εγγύηση κλπ..

Μου έκανε εντύπωση που προτείνει αυτή την ανταλλαγή και ήθελα να σας ρωτήσω τι να προσέξω για πιθανή απάτη και αν αξίζει να δώσω το Χ για το play...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Marios Rios είπε

Καλησπέρα 

Έχω βάλει το Χ μου για πούλημα και μου έστειλε ένα παιδί και μου λέει να μου δώσει Ps5 καινούριο που αγόρασε πριν κάνα μήνα με απόδειξη αγοράς και εγγύηση κλπ..

Μου έκανε εντύπωση που προτείνει αυτή την ανταλλαγή και ήθελα να σας ρωτήσω τι να προσέξω για πιθανή απάτη και αν αξίζει να δώσω το Χ για το play...

 

Αυτό που θα προσέξεις είναι αν ταιριάζει το S/N της κονσόλας με την απόδειξη αγοράς, ώστε να είσαι βέβαιος σε 1η φάση, και ένα τσεκάρισμα/bootαρισμα της κονσόλας αν είναι εφικτό σε κάποιου από των 2 σας σπίτια.

Μην σου προκαλεί εντύπωση, και εγώ ήμουν σε παρόμοια φάση πριν καιρό καθώς είχα βαρεθεί το PS και έβλεπα τα παιχνίδια του Gamepass και τελικώς πήρα ένα Series S ώστε να έχω και τα 2, οπότε μπορεί να είναι κάτι αντίστοιχο..

Γενικά αν είναι μέλος και με αξιολογήσεις δεν έχεις να φοβάσαι κάτι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Ανταλλαγή Xbox X με PS5 (ερώτηση)

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...