Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια για επιλογή κινητού


Xrysa_dd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να πάρω ένα κινητό στη μητέρα μου. Χρήση fb, insta κτλπ και παιχνίδια. Ποιο θα μου προτείνατε από αυτά τα 3; 

-TCL 40 SE Dual SIM (6GB/256GB) 

-Xiaomi Redmi Note 11s NFC Dual sim (6GB/128GB)

-Motorola Moto G32 Dual sim (8GB/256B)


 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Xrysa_dd είπε

Θα ήθελα να πάρω ένα κινητό στη μητέρα μου. Χρήση fb, insta κτλπ και παιχνίδια. Ποιο θα μου προτείνατε από αυτά τα 3; 

-TCL 40 SE Dual SIM (6GB/256GB) 

-Xiaomi Redmi Note 11s NFC Dual sim (6GB/128GB)

-Motorola Moto G32 Dual sim (8GB/256B)


 

 

Από τα συγκεκριμένα, έφυγες για Moto, κοίτα όμως και προς Realme μεριά, C55 & C67 αξίζει να τα ρίξεις μια ματιά πιστεύω. Ίσως και Xiaomi αλλά, μακριά από TCL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιόλογο φαίνεται το Realme. Thanks

Δεν θέλω αποκλειστικά κάποιο από αυτά που έστειλα, γενικά να μου προτείνετε σε αυτή την τιμή τι αξίζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξε, σε αυτά τα χρήματα, κάτι το οποίο θα αξίζει, είναι τα όσα ήδη προτάθηκαν. Samsung δεν θα πρότεινα γιατί όπως και στα Xiaomi, οι φθηνές επιλογές τους δεν αξίζουν και τόσο, σε αντίθεση με Realme & Motorola οι οποίες θα κάνουν τη δουλειά και με το παραπάνω, φημίζονται για το ότι είναι ελαφρύ το λογισμικό τους και κατά συνέπεια, δεν θα ζοριζεται το κινητό εφόσον ως φθηνό έχει υποδεέστερα χαρακτηριστικά.

Υπάρχουν βέβαια και κάποια Oppo σε αυτά τα χρήματα τα οποία πιστεύω ότι είναι αξιόπιστα, δεν έχω ασχοληθεί αρκετά, τα οσα ανέφερα πιο πριν πάντως, μέχρι στιγμής έχουν αποδειχθεί εγγύηση, είναι θετική η γνώμη πολλών. 

Τα TCL για να είμαι ειλικρινής, είναι ξαδέρφια με τα Alcatel και επειδή με εκείνα είχα κακό προηγούμενο, δεν θέλω ούτε με τα πρώτα να έχω πάρε δώσε. Επίσης, δεν δίνουν πολλές αναβαθμίσεις αλλά για τη χρήση που το θέλεις, δεν παίζει κάποιο ρόλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...