Προς το περιεχόμενο

1 εκατομμύριο πελάτες στην Ελλάδα για την Revolut


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 107
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, gurgurant είπε

Μακριά από τέτοια,έχει και εδώ τράπεζες δν χρειάζεται εξωτερικού.

Μην το συζητάς. Οι καλύτερες...

 

  • Like 1
  • Haha 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή χρήση η revolut αλλά για πόσο; Είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι θα αρχίσει και αυτή τις χρεώσεις - συνδρομές ειδικά όταν μεγαλώσει και άλλο η πελατειακή βάση. Όλες οι υπηρεσίες το κάνουν. Δίνουν ένα καλό προϊόν σε δελεαστική τιμή και μετά όταν αποκτήσουν περισσότερο κόσμο τσουπ σου ανεβάζουν τη τιμή (αφού σε παγιδεύσουν πρώτα)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιώ Revolut για καθημερινά ψώνια, ηλεκτρονικές αγορές και ταξίδια στο εξωτερικό, για αλλαγή συναλλάγματος. Μακράν η πιο καλή ebanking υπηρεσία που έχω δει. Προτείνεται ανεπιφύλακτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, αποστόλης είπε

Καλή χρήση η revolut αλλά για πόσο; Είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι θα αρχίσει και αυτή τις χρεώσεις - συνδρομές ειδικά όταν μεγαλώσει και άλλο η πελατειακή βάση. Όλες οι υπηρεσίες το κάνουν. Δίνουν ένα καλό προϊόν σε δελεαστική τιμή και μετά όταν αποκτήσουν περισσότερο κόσμο τσουπ σου ανεβάζουν τη τιμή (αφού σε παγιδεύσουν πρώτα)

Προφανως. Κανείς δεν παρέχει υπηρεσίες τσάμπα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, αποστόλης είπε

Καλή χρήση η revolut αλλά για πόσο; Είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι θα αρχίσει και αυτή τις χρεώσεις - συνδρομές ειδικά όταν μεγαλώσει και άλλο η πελατειακή βάση. Όλες οι υπηρεσίες το κάνουν. Δίνουν ένα καλό προϊόν σε δελεαστική τιμή και μετά όταν αποκτήσουν περισσότερο κόσμο τσουπ σου ανεβάζουν τη τιμή (αφού σε παγιδεύσουν πρώτα)

Είναι τόσα χρόνια στην αγορά,με κοντά 30 μύρια πελάτες. https://www.revolut.com/news/revolut_surpasses_30_million_retail_customers_worldwide/

Για τα τελείως βασικά είναι δωρεάν,για τα υπόλοιπα/μετά τα όρια  έχει χρεώσεις.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και ανάποδη ανάγνωση της "επιτυχίας" αυτής. Δείχνει πόσο ληστρικό και ανεξέλεγκτο είναι το καρτέλ των συστημικών που έχει το μεγαλύτερο μέρος των κερδών από τις απαράδεκτες σε ύψος προμήθειες. Τί να πρώτο θυμηθούμε ότι κάποτε ζητούσαν σε κάθε συναλλαγή με κάρτα στο εξωτερικό 2.5 ευρώ  !

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς απαίτησαν αφμ και φυσικά αυτό δεν είναι καλό για όσους παίζουν με κρυπτο χρόνια τώρα, όσοι έχετε θέμα περνάτε στο wise, εξίσου καλό!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2016 η πρώτη μου συναλλαγή με revo και από τότε για ταξίδια εντός Ευρώπης, ηλ. αγορές και χαρτζιλίκι στα παιδιά είναι ότι πιο χρηστικό 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως οι περισσοτεροι, την εβγαλα στα capital controls μιας και ηταν ο μοναδικος τροπος να αγορασεις κατι απο το εξωτερικο. Πλεον ειναι μονοδρομος για ταξιδια στο εξωτερικο αν δες να αποφυγεις το δαχτυλο των ελληνικων τραπεζων σε καποια απο τις οπες του σωματος σου...

Αυτο που μου ειχε κανει εντυπωση παντως ειναι οτι δεν μπορουσα να πληρωσω την εφορια με revolut.🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, αποστόλης said:

Καλή χρήση η revolut αλλά για πόσο; Είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι θα αρχίσει και αυτή τις χρεώσεις - συνδρομές ειδικά όταν μεγαλώσει και άλλο η πελατειακή βάση. Όλες οι υπηρεσίες το κάνουν. Δίνουν ένα καλό προϊόν σε δελεαστική τιμή και μετά όταν αποκτήσουν περισσότερο κόσμο τσουπ σου ανεβάζουν τη τιμή (αφού σε παγιδεύσουν πρώτα)

 

1 hour ago, prometheas said:

Προφανως. Κανείς δεν παρέχει υπηρεσίες τσάμπα...

Εχει ήδη χρεώσεις η Revolut στο πακέτο της  συνδρομή που επιλέγεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, gerrybezhani said:

Αμα υπολογιζόταν στο αφορολόγητο ότι χαλάς απο την revolut θα την χρησιμοποιούσα αποκλειστικά 

Κάπου είχα διαβάσει ότι μπορείς να περάσεις το ποσό που ξόδεψες με το χέρι στην φορολογική δήλωση, δεν γνωρίζω εαν όντως γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...