Προς το περιεχόμενο

Μεταφορά φωτογραφιών από iPhone μέσω windows ΑΝΑ ΑΛΜΠΟΥΜ


shelma

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα ,

θέλω να μεταφέρω τις φωτογραφίες από το iPhone (SE και 7 PLUS) σε εξωτερικό σκληρό μέσω λαπτοπ με λειτουργικό windows. Το προσπαθώ συνδέοντάς το τηλέφωνο με καλώδιο, και μου ανοίγει το τηλέφωνο σαν να ήταν σκληρός. Έχει ανα μήνα τις φωτογραφίες.

1) Το πρόβλημα το πρώτο που έχω είναι ότι ακόμα και αν περάσω έναν ολόκληρο "μηνιάιο" φάκελο στο λαπτοπ, δεν περνιούνται όλα τα αρχεία που έχει μέσα. Δεν εμφανίζονται ΚΑΝ στο λαπτοπ στην προβολή, δηλαδή πριν τα μεταφέρω.

2) Το δεύτερο πρόβλημα / ερώτηση είναι , αν γίνεται να περάσω τις φωτογραφίες βάσει ΑΛΜΠΟΥΜ που έχω δημιουργήσει εγώ στο κινητό.

3) Τελευταία ερώτηση, θα είχε διαφορά αν γινόταν η μεταφορά μέσω Mac και όχι windows;

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, shelma είπε

Καλημέρα ,

θέλω να μεταφέρω τις φωτογραφίες από το iPhone (SE και 7 PLUS) σε εξωτερικό σκληρό μέσω λαπτοπ με λειτουργικό windows. Το προσπαθώ συνδέοντάς το τηλέφωνο με καλώδιο, και μου ανοίγει το τηλέφωνο σαν να ήταν σκληρός. Έχει ανα μήνα τις φωτογραφίες.

1) Το πρόβλημα το πρώτο που έχω είναι ότι ακόμα και αν περάσω έναν ολόκληρο "μηνιάιο" φάκελο στο λαπτοπ, δεν περνιούνται όλα τα αρχεία που έχει μέσα. Δεν εμφανίζονται ΚΑΝ στο λαπτοπ στην προβολή, δηλαδή πριν τα μεταφέρω.

2) Το δεύτερο πρόβλημα / ερώτηση είναι , αν γίνεται να περάσω τις φωτογραφίες βάσει ΑΛΜΠΟΥΜ που έχω δημιουργήσει εγώ στο κινητό.

3) Τελευταία ερώτηση, θα είχε διαφορά αν γινόταν η μεταφορά μέσω Mac και όχι windows;

Ευχαριστώ

Υπάρχει περίπτωση τα αρχεία σου να μην είναι στο τηλέφωνο αλλά στο cloud.

Εαν έχεις cloud τότε κατέβασε τα όλα από εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, SeNNinhA είπε

Υπάρχει περίπτωση τα αρχεία σου να μην είναι στο τηλέφωνο αλλά στο cloud.

Εαν έχεις cloud τότε κατέβασε τα όλα από εκεί.

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση κατ αρχας :). Ειναι και στο κλάουντ κάποια, σωστά. Τα του κλάουντ μπορώ να τα κατεβάσω απ το λαπτοπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, shelma είπε

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση κατ αρχας :). Ειναι και στο κλάουντ κάποια, σωστά. Τα του κλάουντ μπορώ να τα κατεβάσω απ το λαπτοπ;

Μπορείς.https://support.apple.com/en-us/111762

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...