Προς το περιεχόμενο

vendora Ερωτηση


Titos301

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ξερει κανεις πως μπορω ή τι να κανω με τους ενδιαφερομενους σε μια αγγελια που εχω βαλει στο vendora ;

εχω 2 ενδιαφερομενους για παρα πολυ καιρο και δεν ξερω πρεπει να κανω εγω κατι για να επικοινωνησω μαζι τους ή αυτοι μπορουν μονο;

οι ενδιαφερομενοι ειναι σε φαση, εχουν βαλει το προιον που πουλαω στα "αγαπημενα" τους και εμφανιζεται σε μενα ως ενδιαφερομενοι ;

ξερει κανεις;

Επεξ/σία από Titos301
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Titos301 είπε

ξερει κανεις πως μπορω ή τι να κανω με τους ενδιαφερομενους σε μια αγγελια που εχω βαλει στο vendora ;

εχω 2 ενδιαφερομενους για παρα πολυ καιρο και δεν ξερω πρεπει να κανω εγω κατι για να επικοινωνησω μαζι τους ή αυτοι μπορουν μονο;

οι ενδιαφερομενοι ειναι σε φαση, εχουν βαλει το προιον που πουλαω στα "αγαπημενα" τους και εμφανιζεται σε μενα ως ενδιαφερομενοι ;

ξερει κανεις;

Σαν τι να κάνεις ακριβώς;

Αν ενδιαφέρονται προς αγορά θα κάνουν την κίνηση προσφοράς/συναλλαγής.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχα καταλαβα ε εχω ριξει αρκετα την τιμη αλλα δεν επικοινωνουν...δεν πειραζει..δεν μπορω να πεσω περισσοτερο ενα ποδηλατο ειναι αλλα υπαρχει και ενα οριο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι οι γνωστοί ματάκηδες.Έτσι κι εγώ που είχα βάλει αγγελία τα Logitech Z5500 σε τιμή χώμα είχα καμιά 15αριά άτομα που είχαν βάλει την αγγελία σε παρακολούθηση.Μάλον περίμεναν να τους τα χαρίσω.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό γίνεται όντως συχνά, δηλαδή αρκετοί μπαίνουν και χαζεύουν το βάζουν στα αγαπημένα και μετά το ξεχνάνε. Εντωμεταξύ πουλάει πχ ένας στο vendora ένα και καλά συλλεκτικό gaming merchandise στα 30 ευρώ, το έχουν βάλει 18 στα αγαπημένα, ψάχνω στο ίντερνετ ως συνήθως να δω τι τιμή παίζει σαν καινούριο και βλέπω ένα μαγαζί στα 15 ευρώ και ένας άλλος στα 18 ευρώ. 

Εντάξει, ο άλλος να θέλει να σε κλέψει στα μεταχειρισμένα, είναι κλασικό και αυτό, οι 18 ματάκηδες ούτε καν να ρίξουν ένα βλέφαρο να δουν τι γίνεται με τιμή καινούριου 😅

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν και πολλοι εκει στο VEN με πολλαπλούς λογαριασμους (διαφορετικά IP, username, τηλ), στην ουσία ειναι το ίδιο άτομο και πριμοδοτεί με κριτικες και ενδιαφέρον τους δικους του λογαριασμούς. 

...............κατά τα άλλα η ασφάλεια τους μάρανε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...