Προς το περιεχόμενο

Top Spin 2K25 [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series S|X]


Owen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
52 minutes ago, polakis21 said:

Ηρθε η ωρα μαγκες. Ξεκιναω στις 00.00

Περιμένουμε πρώτες εντυπώσεις.. Εγώ πήρα την standard έκδοση οπότε περιμένω μέχρι 26 Απριλίου. Πάντως απο τα review που διαβασα μεχρι στιγμης ειναι οτι καλύτερο εχει βγει τα τελευταία χρόνια ( όχι οτι υπήρχε και κάποιος ανταγωνισμός οτι βγηκε εδω και 3-4 χρόνια ειναι άθλιο :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, GreekLegend2 είπε

Περιμένουμε πρώτες εντυπώσεις.. Εγώ πήρα την standard έκδοση οπότε περιμένω μέχρι 26 Απριλίου. Πάντως απο τα review που διαβασα μεχρι στιγμης ειναι οτι καλύτερο εχει βγει τα τελευταία χρόνια ( όχι οτι υπήρχε και κάποιος ανταγωνισμός οτι βγηκε εδω και 3-4 χρόνια ειναι άθλιο :P )

ξεχνάς το mario tennis :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εω καει αφηστε παιδια. Δυο μερες αυπνος και απευθειας στην δουλεια! 
Απιστευτο το παιχνιδι και καλυτερο απο το top spin 4 σε ολα τα επιπεδα. Περασε βεβαια στην νεα εποχη των μικροσυναλλαγων αλλα τι να κανουμε. Πολυ ωραια γραφικα, εκπληκτικα τα γηπεδα και ο ηχος. Απο το χειριστηριο του ps5 ακους τα grunts των παικτων που βγαζουν τις φωνες οταν χτυπουν την μπαλα, τα γλιστρηματα τους κλπ. Gameplay προσεγμενο στα αρνητικα του 4. Διορθωσαν το τσατσo drop shot που αποκτουσες πλεονεκτημα, τα μεγαλα ραλλυ μικρυναν, η μπαλα παει πιο δυνατα οταν χτυπας με perfect. Θα μπουν κι αλλοι παικτες στο ροστερ δωρεαν σε καθε σαιζον ειπαν. Δεν εχει ας πουμε Ναδαλ, Τζοκοβιτς, Σιννερ. 
Το crossplay λειτουργει μια χαρα, χωρις lag ή παγωματα. Με την 1000/100 γραμμη μου δεν εχω κανενα θεμα. 
Πολυ βαθυ career, τωρα ανεβαζω τον παιχτη μου να τον μαξαρω και να μπω στην αρενα του online world tour. 
Οποιου του αρεσουν τα σπορ παιχνιδια και τα τεννις ειδικοτερα, θα ξετρελαθει! 
Αναμενεται μεγαλο λιωσιμο. Στοχος το νο1 του κοσμου ξανα οπως τοτε στο 360.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ θα συμφωνήσω με τον @polakis21 . Το παιχνίδι είναι σαφώς ανώτερο και διαφορετικό στο gameplay από το top spin 4. Μόνο αν το παιξεις το καταλαβαινεις . Στα βίντεο φαίνεται ίδιο αλλά απέχει κατά πολύ .
Αυτό που με ξενίζει λίγο είναι το timing στα shots. Δεν το έχω βρει στο 100% ακόμα . 
Επισης έχω την εντύπωση ότι το παιχνίδι έχει την τάση να γίνονται εύκολα breaks στο σέρβις του αντιπάλου . Τουλάχιστον με την ΑΙ ακόμα και στο legend επίπεδο που είναι το ανώτερο , μου είναι πιο εύκολο να σπάσω το service του αλλού από το να κρατήσω το δικό μου .

 

Μην το ξεχάσω . Όσοι το πάρετε με το που μπείτε στο παιχνίδι απενεργοποιήστε κατευθείαν την πράσινη μπάρα με το timing. Δεν βοηθάει καθόλου . Περισσότερο μπερδεύει . 

Επεξ/σία από Owen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω καει τι να λεμε τωρα. Μαγικο παιχνιδι. Και που να μπουν και οι παικτες στο ροστερ μετα δωρεαν οπως ειπαν αλλα και να βαλουν το φιλικο με φιλους που δεν το εχει αυτη την στιγμη. Τελη μαιου θα το βαλουν και αυτο. Παιχνιδαρα και αδικειται με το 7-8 στα reviews. Πολυ καλυτερο απο αλλα αθλητικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...