Προς το περιεχόμενο

2η sim με τον ιδιο αριθμο και μονο για δεδομενα υπαρχει?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

θελω να βαλω μια 2η sim σε ενα router για να βλεπω τις καμερες στο χωριο, ξερετε πως μπορω να το κανω και αν μπορω με τον ιδιο αριθμο τηλεφωνου να εχω 2η sim στην οποια θα φορτωνω μονο δεδομενα καθε μηνα μεσω ενος φθηνου πακετου δεδομενων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προτιμούσα να μην αγόραζα 2ο αριθμό μιας που η χρήση της 2ηςsim θα είναι αποκλειστικά και μόνο για δεδομένα για να βλέπω τις κάμερες στο χωριό, άρα γιατί να βάλω νέο αριθμό μόνο και μόνο γιαυτό; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Euromaster said:

Θα προτιμούσα να μην αγόραζα 2ο αριθμό μιας που η χρήση της 2ηςsim θα είναι αποκλειστικά και μόνο για δεδομένα για να βλέπω τις κάμερες στο χωριό, άρα γιατί να βάλω νέο αριθμό μόνο και μόνο γιαυτό; 

 

Γιατι κοστιζει 12ευρω μια sim καινουργια και μπορεις να την ελεγχεις απο το κινητο σου απο την εφαρμογη του εκαστοτε παροχου και να την εχεις μονο για ιντερνετ. Απο 'κει κ περα για να εχεις 2 καρτες με τον ιδιο αριθμο ο μονος τροπος ειναι οι καρτες shared που μοιραζονται τα mb και στις 2 καρτες και μπορουν να εχουν ιντερνετ και οι 2 ταυτοχρονα.Οι απλες καρτες κλωνοι δεν γινεται να δουλευουν και οι 2 μαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Euromaster είπε

Θα προτιμούσα να μην αγόραζα 2ο αριθμό μιας που η χρήση της 2ηςsim θα είναι αποκλειστικά και μόνο για δεδομένα για να βλέπω τις κάμερες στο χωριό, άρα γιατί να βάλω νέο αριθμό μόνο και μόνο γιαυτό; 

 

και γιατί να μην βγάλεις ;Δεν υπάρχει λόγος να σε απασχολεί κάτι τέτοιο αφού θες να βάζεις πακέτο και όχι να εκμεταλλεύεσαι σε διαμοιρασμό τα δεδομένα απο το δικό σου πακέτο.Κοίτα το Giga WiFi on the spot αλλά και το αντίστοιχο της κοσμοτέ,όποιο έχει καλύτερο σήμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ οπότε προτείνετε νέο αριθμό. 

Επειδή έχει καλό σήμα  κόσμοτε στο μέρος που το θέλω, είμαι ανάμεσα σε frog και cosmote, μόνο δεδομένα, μήπως υπάρχει κάνα καλό πακέτο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Euromaster είπε

Οκ οπότε προτείνετε νέο αριθμό. 

Επειδή έχει καλό σήμα  κόσμοτε στο μέρος που το θέλω, είμαι ανάμεσα σε frog και cosmote, μόνο δεδομένα, μήπως υπάρχει κάνα καλό πακέτο; 

Υπάρχει και το  https://www.cosmote.gr/eshop/global/gadgets/productDetailsTangible.jsp?productId=ger_20373370&skuId=ger_20373370

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...