Προς το περιεχόμενο

Διακοπή χωρίς πέναλντι υφίσταται;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Εχω συμβόλαιο όπως πολλοί από εμάς σε σταθερή κ ίντερνετ κ τηλεόραση σε κάποια εταιρία. Δεν λέω το όνομα διότι δεν γνωρίζω αν υπάρχει κ λόγος αλλιώς στην πορεία μπορεί να αναφερθεί. Ήθελα να μου πείτε αν γνωρίζετε, είμαι στους έξι μήνες από την τελευταία ανανέωση συμβολαίου και έχω κάποια παράπονα. Καταρχάς πρώτη φορά δυσανασχετηθηκα όταν μετακόμισα και πέρασε ακριβώς 60 μέρες για να έχω σπίτι μου τις υπηρεσίες. Τώρα εδώ κ μια εβδομάδα δεν έχω σταθερό κ φυσικά ίντερνετ λόγο τεχνικού θέματος όπως μου είπαν. Επίσης πέντε μέρες έχω την ενημέρωση τηλεφωνικά κ μέσω τσατ ότι τις τάδε ώρες θα έχετε κλήση από τεχνικό επειδή χρειάζεται επίσκεψη στο σπίτι. Καμία κλήση κάθε μέρα οι ίδιοι διάλογοι και συγγνώμη κλπ. Επειδή ξέχωρα από τα συνδρομητικά για τηλεόραση που πληρώνω χωρίς να μπορώ να δω(μάλιστα είναι κ από άλλο πάροχο πράγμα που σημαίνει ότι τρέχουν κανονικά τα κόστη), εργάζομαι κ διαδυκτιακα κ έχω χάσει δύο πολύ σημαντικές συνεδρίες ή αλλιώς μεροκαματα. Η ερώτηση που θέλω να κάνω είναι αν λόγο όλων αυτά έχω δικαίωμα και πως να κάνω μεταφορά σε άλλο πάροχο χωρίς ποινή. Η διακοπή ή δεν ξέρω πως αλλιώς να το πω. Όποιος γνωρίζει ή που μπορώ να απευθυνθώ ας μου απαντήσει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να πας σε αλλο παροχο χωρις κοστος αποχώρησης αφου δεν εχεις υπηρεσίες,  αλλά και σε αλλον να πας αν υπαρχει πρόβλημα στο δίκτυο πάλι τα ιδια θα έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...