Προς το περιεχόμενο

Τι τάμπλετ μου προτείνετε στα 700€-1000€ μπάτζετ;


AnastazioP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας, ήθελα να αγοράσω ενα πολύ καλό τάμπλετ με μπάτζετ 700€-1000€ με άριστη απόκριση πένας για σημειώσεις, τουλάχιστον 256gb αποθηκευτικό χώρο και μεγάλη διάρκεια μπαταρία. Τι προτείνετε; (Προσωπικά σκεφτόμουν να πάρω το ipad air 5th gen στα 1000€).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, AnastazioP είπε

Καλησπέρα σας, ήθελα να αγοράσω ενα πολύ καλό τάμπλετ με μπάτζετ 700€-1000€ με άριστη απόκριση πένας για σημειώσεις, τουλάχιστον 256gb αποθηκευτικό χώρο και μεγάλη διάρκεια μπαταρία. Τι προτείνετε; (Προσωπικά σκεφτόμουν να πάρω το ipad air 5th gen στα 1000€).

https://www.bestprice.gr/item/2158900544/samsung-galaxy-tab-s9-124-5g-256gb.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, AnastazioP είπε

Καλησπέρα σας, ήθελα να αγοράσω ενα πολύ καλό τάμπλετ με μπάτζετ 700€-1000€ με άριστη απόκριση πένας για σημειώσεις, τουλάχιστον 256gb αποθηκευτικό χώρο και μεγάλη διάρκεια μπαταρία. Τι προτείνετε; (Προσωπικά σκεφτόμουν να πάρω το ipad air 5th gen στα 1000€).

Βγαινει σε 1 μηνα το OLED iPad Pro αν ειναι για αμεση αγορα δες το iPad Pro https://www.bestprice.gr/item/2158023792/apple-ipad-pro-11-2022-wifi-256gb.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Galaxy tab s9 δαγκωτό..

έχω το s8 και το έχουμε σκίσει η κόρη μου στο σχολείο εδώ στη Γερμανία με αυτό κάνει τα μαθήματά της στοσχολείο + gaming full. Αν θα το άλλαζα πάλι στο s9 θα πήγαινα και πριν είχα ipad, καλό χρυσό αλλά την ευελιξία του android δεν την έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...