Προς το περιεχόμενο

Internet για την Σεζον


ssns

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους!!

Οπως λεει και ο τιτλος ψαχνω εταιρια που να μπορει να μου καλυψει την καλοκαιρινη σεζον μιας και η επιχειρηση που θα εργαστω ειναι δυσκολο να μου καλυψει αυτη την παροχη μιας και δεν εχει σταθερα καταλυματα για τους εργαζομενους της. Θα φυγω μεσα-τελη απριλιου και θα γυρισω Νοεμβριο οποτε θα ηθελα κατι να με καλυψει αυτους τους μηνες. Υπαρχει κατι που εχει δοκιμασει καποιος απο εσας και εχει να μου προτεινει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα, χρειάζεσαι απεριόριστα δεδομένα για ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα;

Θα κοίταζα λύσεις χωρίς συμβόλαιο καταρχάς, από κει και πέρα οποίος πάροχος είχε το καλύτερο σήμα στο σημείο - περιοχή που θα δούλευα.

 

 

Επεξ/σία από Brainmorf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το καλοκαίρι όλοι οι πάροχοι κινητής βγάζουν προσφορά με απεριόριστο ίντερνετ από Ιούνιο μέχρι και Σεπτέμβριο οπότε παίρνεις 3 κάρτες σημ από όλους τους πάροχουσ και δοκιμάζεις.  Από την άλλη άμα έχεις σταθερό μέρος να μείνεις βάζεις σταθερη γραμμή από εναλλακτικο πάροχο και ψάχνεισ να βρεις που δεν έχει διαθεσιμότητα και ζητάς μεταφορά γραμμής εκεί,  δεν γίνεται λόγω ανέφικτοτητασ και σου καταργούν δωρεάν. Τέλος άμα έχεις καρτοκινητο όλοι οι πάροχοι έχουν εβδομαδιαίο πακέτο το ενεργόποιεις 4 ή 5 φορές για να βγάλεις τον μήνα άμα δεν υπάρχει απεριόριστο μηνιαίο πακέτο και είτε έχεις ένα δεύτερο κινητό με Wi-Fi hot-spot είτε αγοράζεις ένα 4g router . 

Επεξ/σία από johnmegarythmos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Brainmorf είπε

Καλημέρα, χρειάζεσαι απεριόριστα δεδομένα για ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα;

Θα κοίταζα λύσεις χωρίς συμβόλαιο καταρχάς, από κει και πέρα οποίος πάροχος είχε το καλύτερο σήμα στο σημείο - περιοχή που θα δούλευα.

 

 

Ναι, κυριως με ενδιαφερει το απεριοριστο ωστε να ειμαι ξενιαστος.

 

3 ώρες πριν, johnmegarythmos είπε

Το καλοκαίρι όλοι οι πάροχοι κινητής βγάζουν προσφορά με απεριόριστο ίντερνετ από Ιούνιο μέχρι και Σεπτέμβριο οπότε παίρνεις 3 κάρτες σημ από όλους τους πάροχουσ και δοκιμάζεις.  Από την άλλη άμα έχεις σταθερό μέρος να μείνεις βάζεις σταθερη γραμμή από εναλλακτικο πάροχο και ψάχνεισ να βρεις που δεν έχει διαθεσιμότητα και ζητάς μεταφορά γραμμής εκεί,  δεν γίνεται λόγω ανέφικτοτητασ και σου καταργούν δωρεάν. Τέλος άμα έχεις καρτοκινητο όλοι οι πάροχοι έχουν εβδομαδιαίο πακέτο το ενεργόποιεις 4 ή 5 φορές για να βγάλεις τον μήνα άμα δεν υπάρχει απεριόριστο μηνιαίο πακέτο και είτε έχεις ένα δεύτερο κινητό με Wi-Fi hot-spot είτε αγοράζεις ένα 4g router . 

Δεν με καλυπτει το Ιουνιος-Σεπτεμβριος που βγαζουν οι παροχοι το καλοκαιρι.

Προτιμω να δινω ενα ποσο καθε μηνα και να ειμαι ξενιαστος καθε φορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vodafone giga wifi και cosmote καρτοιντερνετ .Οποιο έχει καλύτερη κάλυψη στην περιοχή σου,και δεν πήζει με τους τουρίστες.

Το βονταφον που έχω είναι καρτοσυμβόλαιο,πακέτο 200GB για 30 μέρες στα 19,90€.Το βάζεις όποτε θες εσύ,αν ένα μήνα δεν βάλεις τότε δεν πληρώνεις τίποτα.Δεν έχει πάγιο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Vodafone giga wifi και cosmote καρτοιντερνετ .Οποιο έχει καλύτερη κάλυψη στην περιοχή σου,και δεν πήζει με τους τουρίστες.

Το βονταφον που έχω είναι καρτοσυμβόλαιο,πακέτο 200GB για 30 μέρες στα 19,90€.Το βάζεις όποτε θες εσύ,αν ένα μήνα δεν βάλεις τότε δεν πληρώνεις τίποτα.Δεν έχει πάγιο .

Θεωρω οτι οι χρεωσεις δεδομενων απο τις εταιριες ειναι απλα αστειες. Δεν γινεται για παραδειγμα να εχεις 3-4gb και επειδη βλεπεις βιντεο σε καποιο youtube ή στο instagram μεσα σε 2 ημερες να εχουν τελειωσει. Για αυτο ψαχνω κατι σε απεριοριστο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, ssns είπε

Θεωρω οτι οι χρεωσεις δεδομενων απο τις εταιριες ειναι απλα αστειες. Δεν γινεται για παραδειγμα να εχεις 3-4gb και επειδη βλεπεις βιντεο σε καποιο youtube ή στο instagram μεσα σε 2 ημερες να εχουν τελειωσει. Για αυτο ψαχνω κατι σε απεριοριστο 

200gb για 30 μέρες δεν θα σε φτάνουν;Εμείς συνέχεια ανοιχτό το έχουμε με βιντεο και δεν τα ξοδευουμε .Αν τα τελειώσεις βάζεις και άλλο πακέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, ssns είπε

Θεωρω οτι οι χρεωσεις δεδομενων απο τις εταιριες ειναι απλα αστειες. Δεν γινεται για παραδειγμα να εχεις 3-4gb και επειδη βλεπεις βιντεο σε καποιο youtube ή στο instagram μεσα σε 2 ημερες να εχουν τελειωσει. Για αυτο ψαχνω κατι σε απεριοριστο 

Καλημέρα, απεριόριστο για ένα χρόνο με 120 ευρώ έχει η Frog , τσεκαρε στο thread στις προσφορές που συζητάνε τα παιδιά. 

Αυτό που σου λέει πάντως ο ukforthemoment αν έχει καλό σήμα στην περιοχή η Vodafone, είναι ότι ποιο οικονομικό ( που γνωρίζω τουλάχιστον ) μπορείς να βρεις. 

Επεξ/σία από Brainmorf
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/3/2024 στις 6:46 ΠΜ, Brainmorf είπε

Καλημέρα, απεριόριστο για ένα χρόνο με 120 ευρώ έχει η Frog , τσεκαρε στο thread στις προσφορές που συζητάνε τα παιδιά. 

Αυτό που σου λέει πάντως ο ukforthemoment αν έχει καλό σήμα στην περιοχή η Vodafone, είναι ότι ποιο οικονομικό ( που γνωρίζω τουλάχιστον ) μπορείς να βρεις. 

δεν ειναι το πιο οικονομικο , το πιο οικονομικο ειναι να παρει μια καρτα σημ vodafone cu να την βαλει στο κινητο του και να κατεβασει την εφαρμογη bing bang game και να παιξει το παιχνιδι οταν φτασει τους 30000ποντους  αγοραζει πακετο με 10 ευρω ,200gb internet για 30 ημερες .( νομιζω οτι στα καρτοκινητα πρεπει να εχουνε βαλει ημερησιο οριο χρησης ). Παντως δοκιμασε το. τα 200gb δεν τα λες και λιγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια κατι σε απεριοριστο δεν εχουμε; δεν με νοιαζει να το πληρωνω αν ειναι να μην εχω σκοτουρες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, ssns είπε

Παιδια κατι σε απεριοριστο δεν εχουμε; δεν με νοιαζει να το πληρωνω αν ειναι να μην εχω σκοτουρες 

Μα σου έχουν απαντήσει ήδη για λύση.

120€ για 1 έτος frog - cosmote, απεριόριστα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Billator είπε

Μα σου έχουν απαντήσει ήδη για λύση.

120€ για 1 έτος frog - cosmote, απεριόριστα. 

Δεν το ειχα δει το σχολιο, ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...