Προς το περιεχόμενο

Vivo x90 pro


vasilisspyder

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι γνώμη έχετε για αυτό το κινητό ανάμεσα στα s23 ultra. P60 pro. Xiaomi 13 ultra. Pixel 8 pro.    Με ενδιαφέρει η κάμερα και το vivo λένε έχει τη καλύτερη κάμερα για χαμηλό φωτισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... είναι μια συσκευή του 2022 :( έτσι??!!

(Έχουν κυκλοφορήσει ήδη κ τα Χ100Pro, x100Pro+ απο την εταιρεία).

...Στις περισσότερες συγκρίσεις νομίζω το S23 Ultra είναι η καλύτερη επιλογή, απο όσα αναφέρθηκαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα ήμουν μεταξύ Vivo παρόλο που είναι πιο παλιό και εάν δεν σε ενδιαφέρει να έχεις Google services σε φωτογραφία ξέρουμε όλοι ότι είναι πολύ δυνατο το P60 Pro.

Τώρα εάν το Vivo δεν το θέλεις επειδή είναι πιο παλιό και θέλεις να έχεις google services τοτε το S23 ultra με Snapdragon σίγουρα είναι πολύ καλή επιλογή αλλά εγώ προσωπικά θα επέλεγα το pixel 8 pro μεταξύ Samsung και Pixel.

Μετά από την απογοήτευση του S22 ultra (βέβαια με Exynos) δεν θα ξανά αγόραζα ultra της Samsung.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, TechnoState είπε

... είναι μια συσκευή του 2022 :( έτσι??!!

(Έχουν κυκλοφορήσει ήδη κ τα Χ100Pro, x100Pro+ απο την εταιρεία).

...Στις περισσότερες συγκρίσεις νομίζω το S23 Ultra είναι η καλύτερη επιλογή, απο όσα αναφέρθηκαν. 

Γιατί που υπάρχει στην Ελλάδα το x100?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...δεν εισάγεται επίσημα στην Ελλάδα ...όπως και παρα πολλές συσκευές, με κυκλοφορία απο 2023 εως κ σήμερα. 

Παρόλα αυτά,  υπάρχει διαθέσιμο σε ευρωπαϊκά  online καταστήματα (με ευρωπαϊκή εγγύηση - 2 έτη) ή ευρωπαϊκές αποθήκες με τυπική εγγύηση (1 έτος).

Φυσικά,  κ εγώ θεωρώ πολύ καλή στο θέμα της φωτογραφίας την συσκευή της google (pixel 8 pro) αλλά όχι για την Ελλάδα.... Ακόμα δεν υπάρχει ουσιαστική υποστήριξη (ακόμα υπάρχουν χαμένες κλήσεις σε αρκετούς χρήστες).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο σαν σύνολο είναι το 23 ultra δεν το συζητώ αλλά τι πιστεύετε για διάφορες στη κάμερα με το vivo είναι τόσο τρομερές που να αξίζει η αγορά του vivo?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...