Προς το περιεχόμενο

Google pixel 7 pro


Imrathon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στο forum. Για όσους έχουν γνώση ή/και την θέληση να βοηθήσουν επειδή δεν ξέρω κάτι πάνω στο θέμα. Θέλω να μάθω τις ουσιαστικές διαφορές, αν υπάρχουν και αν αξίζει τα 100-150+ διαφορά για το pixel 8 pro ή όχι. 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδώ είσαι:

https://www.gsmarena.com/google_pixel_7_pro_vs_google_pixel_8_pro_review_battery_camera_price_compared-news-60652.php

Το σημαντικότερο νομίζω είναι τα 7 χρόνια updates από τη Google που θα έχει το 8 και επίσης κάποια ψιλοπροβληματάκια με το fingerprint sensor που είχε το 7, έχουν διορθωθεί στο 8.

Επεξ/σία από thomasG4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alan boy είπε

Το θέμα είναι που θα βρούμε το 8 pro σε καμία καλή προσφορά Στο αμαζόν 

κοιτα αν δεν το βιαζεσαι το καλοκαιρι θα το εχει το jmctech σε καλη τιμη (περιξ των 600-650)

λογικα και στο αμαζον την ιδια περιοδο οπως εβγαλε προσφατα για το pixel 8

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, emp87 είπε

κοιτα αν δεν το βιαζεσαι το καλοκαιρι θα το εχει το jmctech σε καλη τιμη (περιξ των 600-650)

λογικα και στο αμαζον την ιδια περιοδο οπως εβγαλε προσφατα για το pixel 8

711 το πήγε σήμερα το jmc αλλά θα το φέρει; η θα τρέχουμε όπως με το perishop; 

Αν ήξερα ότι θα κάνει 30 μέρες δεν με πειράζει να περιμένω. 

Αλλά έχω ακούσει να περιμένουν και παραπάνω 

Επεξ/σία από alan boy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, alan boy είπε

711 το πήγε σήμερα το jmc αλλά θα το φέρει; η θα τρέχουμε όπως με το perishop; 

Αν ήξερα ότι θα κάνει 30 μέρες δεν με πειράζει να περιμένω. 

Αλλά έχω ακούσει να περιμένουν και παραπάνω 

περιπου  κανουν 1 με 1,5 μηνα (τωρα τελευταια αργουν περιπου 15 μερες εργασιμες επιπλεον λογω των κινητοποιησεων στην γερμανια),δεν ξερω αν το θελεις με την μεθοδο της αποφορολογησης

 

και επειδη αναφερθηκε οτι κανω προμοταρισμα η οτι ειμαι ιδιοκτητης του συγκεκριμενου μαγαζιου (lol) να πω οτι εχω παραγγειλει επανειλλημενες φορες απο τους συγκεκριμενους χωριςε κανενα προβλημα και οι τιμες στους στα κινητα ειναι εκτος συναγωνισμου ακομη και πανευρωπαικα ασχετως των μεθοδων που χρησιμοποιουν για να το πετυχουν αυτο

Επεξ/σία από emp87
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, emp87 είπε

περιπου  κανουν 1 με 1,5 μηνα (τωρα τελευταια αργουν περιπου 15 μερες εργασιμες επιπλεον λογω των κινητοποιησεων στην γερμανια),δεν ξερω αν το θελεις με την μεθοδο της αποφορολογησης

 

και επειδη αναφερθηκε οτι κανω προμοταρισμα η οτι ειμαι ιδιοκτητης του συγκεκριμενου μαγαζιου (lol) να πω οτι εχω παραγγειλει επανειλλημενες φορες απο τους συγκεκριμενους χωριςε κανενα προβλημα και οι τιμες στους στα κινητα ειναι εκτος συναγωνισμου ακομη και πανευρωπαικα ασχετως των μεθοδων που χρησιμοποιουν για να το πετυχουν αυτο

Όχι δεν το θέλω με τιμολόγιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alan boy είπε

Όχι δεν το θέλω με τιμολόγιο 

εγω παντως το παραγγειλα πριν 20 μερες απο εκει και λογικα θα κανει αλλες τοσες αν κρινω τις εμπειριες αλλων που εκαναν παραγγελια πριν κανενα μηνα και τους καθυστερησαν οι προμηθευτες λογικα λογω κινητοποιησεων στην γερμανια

 

τα ζυγιζεις και αποφασιζεις αν μπορεις να περιμενεις περιπου 1,5 μην,στο παρελθον εχω παραλαβει τα παντα απο εκει χωρις καθολου η με μικρες καθυστερησεις μετα το περας των 30 εργασιμων που δινουν ως ημερομηνια παραδοσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...