Προς το περιεχόμενο

Επιστροφή χρηματων από paypal


manos04
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από manos04,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι εφικτό; Έκανα μια πληρωμή για έναν multihoster αλλά δεν λειτουργεί, και θα ήθελα τα χρήματα μου πίσω.

Υπάρχει κάποιο τηλ εδώ ελλάδα να ερθω σε επαφή, γιατί με τα chat δεν βγαίνει άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, manos04 είπε

Είναι εφικτό; Έκανα μια πληρωμή για έναν multihoster αλλά δεν λειτουργεί, και θα ήθελα τα χρήματα μου πίσω.

Υπάρχει κάποιο τηλ εδώ ελλάδα να ερθω σε επαφή, γιατί με τα chat δεν βγαίνει άκρη.

Θα ακολουθήσεις τη διαδικασία μέσα από τη συναλλαγή, εναλλακτικά μιλάς εξωτερικό με εκπρόσωπο.


Το έχω κάνει στο παρελθόν, είναι εξυπηρετικοί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση

Ακολούθησα αυτή την διαδικασία. Βλεπουμε. Για να μιλήσουμε ελληνικά με έναν ανθρωπο δεν παιζει;

Λάβατε επιστροφή χρημάτων

Ο πωλητής Mikko De Leon αποδέχτηκε το αίτημα επιστροφής χρημάτων και εξέδωσε επιστροφή χρημάτων ύψους 15,98 $ USD. Ενδέχεται να χρειαστούν έως και 5 ημέρες μέχρι αυτή η επιστροφή χρημάτων να εμφανιστεί στον λογαριασμό PayPal ή στον τραπεζικό λογαριασμό σας. Αν έχετε πληρώσει με πιστωτική ή χρεωστική κάρτα, τα χρήματα θα επιστραφούν σε αυτήν. Ανάλογα με τον εκδότη της κάρτας, ενδέχεται να χρειαστούν έως και 30 ημέρες μέχρι η επιστροφή χρημάτων να εμφανιστεί στην αναλυτική κατάσταση της κάρτας σας.

Τελικά το paypal είναι μια ασφάλεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...