Προς το περιεχόμενο

PayPal login problem


McRis69
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από kormos,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα,εχθές προσπάθησα να συνδεθώ στην PayPal και μου ζητάει να κάνω ταυτοποίηση δύο βημάτων. με το να μου στείλει στο e-mail τον κωδικό είμαστε κομπλέ, το τηλέφωνο που έχει ως δεύτερη επιλογή ταυτοποίησης εγώ Το έχω κόψει εδώ και 10 χρόνια που έφτιαξα τον λογαριασμό PayPal. Προσπαθώ να επικοινωνήσω μαζί τους και κάθε φορά που πάω να πατήσω επικοινωνία με μήνυμα μου ζητάει να κάνω σύνδεση κάτι το οποίο δεν μπορώ να κάνω αφού δεν έχω το τηλέφωνο. Προσπάθησα τηλεφωνικά με έναν αριθμό Αθήνας που έχει στο site τους αλλά μιλάνε αγγλικά και εγώ δεν ξέρω να συνεννοηθώ υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να μπορέσω να Συνδεθώ είναι επικοινωνήσω μαζί τους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, McRis69 είπε

Καλημέρα,εχθές προσπάθησα να συνδεθώ στην PayPal και μου ζητάει να κάνω ταυτοποίηση δύο βημάτων. με το να μου στείλει στο e-mail τον κωδικό είμαστε κομπλέ, το τηλέφωνο που έχει ως δεύτερη επιλογή ταυτοποίησης εγώ Το έχω κόψει εδώ και 10 χρόνια που έφτιαξα τον λογαριασμό PayPal. Προσπαθώ να επικοινωνήσω μαζί τους και κάθε φορά που πάω να πατήσω επικοινωνία με μήνυμα μου ζητάει να κάνω σύνδεση κάτι το οποίο δεν μπορώ να κάνω αφού δεν έχω το τηλέφωνο. Προσπάθησα τηλεφωνικά με έναν αριθμό Αθήνας που έχει στο site τους αλλά μιλάνε αγγλικά και εγώ δεν ξέρω να συνεννοηθώ υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να μπορέσω να Συνδεθώ είναι επικοινωνήσω μαζί τους;

Εφόσον δεν έχεις ενημερώσεις βασικά, σημαντικά στοιχεία, δύσκολο.

Όπως επίσης δύσκολο να φτιάξεις νέο λογαριασμό με τα ίδια δικαιολογητικά.

Βρες κάποιο συγγενή σου που γνωρίζει Αγγλικά να καλέσει για λογαριασμό σου, μήπως και... βρεθεί λύση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, kormos είπε

Εφόσον δεν έχεις ενημερώσεις βασικά, σημαντικά στοιχεία, δύσκολο.

Όπως επίσης δύσκολο να φτιάξεις νέο λογαριασμό με τα ίδια δικαιολογητικά.

Βρες κάποιο συγγενή σου που γνωρίζει Αγγλικά να καλέσει για λογαριασμό σου, μήπως και... βρεθεί λύση.

Το σκέφτηκα να βάλω κάποιον άλλον αλλά δεν ξέρω αν θα το δεχτούν… ευχαριστώ πάντως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση
18 λεπτά πριν, McRis69 είπε

Το σκέφτηκα να βάλω κάποιον άλλον αλλά δεν ξέρω αν θα το δεχτούν… ευχαριστώ πάντως. 

Φυσικά και το δέχονται, αρκεί να είσαι εκεί παρόν και εσύ...

Ενδέχεται να σου κάνουν απλά ερώτηση αν συνενείς για όλο αυτό (ε μια μικρή πρόταση ας στη γράψει στα ελληνικά ο φίλος/συγγενής να την διαβάσεις) :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kormos είπε

Φυσικά και το δέχονται, αρκεί να είσαι εκεί παρόν και εσύ...

Ενδέχεται να σου κάνουν απλά ερώτηση αν συνενείς για όλο αυτό (ε μια μικρή πρόταση ας στη γράψει στα ελληνικά ο φίλος/συγγενής να την διαβάσεις) :) 

Ε καλά μέχρι εκεί μπορώ 🥲 για κάτι παραπάνω δεν είμαι 😂

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...