Προς το περιεχόμενο

Αγορές απο Joom


Dimitra__K

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας. Βρήκα αυτό το σαιτ και σκέφτομαι να ψωνίσω. Αλλά δεν ξέρω τι ισχύει πλέον με τις αγορές από Κίνα.Τελευταία φορά ψώνισα το 2017 απο Ebay αλλά πλέον τα πράγματα άλλαξαν. Έψαξα στο ίντερνετ και διάβασα για το ΦΠΑ και βλέπω πως αυτό το σαιτ έχει ΦΠΑ στα προϊόντα. Μέχρι τι ποσό μπορώ να ψωνίσω σε μία παραγγελία για να μην έχω προβλήματα; 150 ευρώ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Dimitra__K είπε

Γεια σας. Βρήκα αυτό το σαιτ και σκέφτομαι να ψωνίσω. Αλλά δεν ξέρω τι ισχύει πλέον με τις αγορές από Κίνα.Τελευταία φορά ψώνισα το 2017 απο Ebay αλλά πλέον τα πράγματα άλλαξαν. Έψαξα στο ίντερνετ και διάβασα για το ΦΠΑ και βλέπω πως αυτό το σαιτ έχει ΦΠΑ στα προϊόντα. Μέχρι τι ποσό μπορώ να ψωνίσω σε μία παραγγελία για να μην έχω προβλήματα; 150 ευρώ; 

Λετονία/Πορτογαλία  βλέπω αρα ΕΕ , έχεις βρει ότι στέλνουν απο Κινα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Η πλατφόρμα μας διαθέτει πωλητές από:
  • Κίνα
  • Κορέα και Ιαπωνία
  • Γαλλία
  • Αγγλία
  • Ταϊλάνδη
  • Ιταλία
  • Γερμανία
  • Ουκρανία
  • Τουρκία           βασικά από Κίνα στέλνει από όσο κατάλαβα. Όλα τα πράγματα που βλέπω κινέζικα είναι. 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα περυσι ένα Flipper Zero απο εκει και δεν είχα φάει τελωνείο παρά το υψηλο του κόστος. Δε θυμαμαι βεβαια αν το εστειλαν απευθειας από Κίνα αλλά θυμαμαι οτι ειχε κανει ενα μηνα να ερθει οπότε μαλλον δεν ηρθε απο Ευρώπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, xaerialtwistx είπε

Πήρα περυσι ένα Flipper Zero απο εκει και δεν είχα φάει τελωνείο παρά το υψηλο του κόστος. Δε θυμαμαι βεβαια αν το εστειλαν απευθειας από Κίνα αλλά θυμαμαι οτι ειχε κανει ενα μηνα να ερθει οπότε μαλλον δεν ηρθε απο Ευρώπη.

Πόσο έκανε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...