Προς το περιεχόμενο

Κλήση σε κινητό μέσω Wifi


Daxlias
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Daxlias,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενώ έχω κάνει την ενεργοποίηση ( και της υπηρεσίας αλλά και το κουμπί wifi calling) και το Volte δεν γίνεται ΤΙΠΟΤΑ!!! Κατέβασα μια εφαρμογή στο δικό μου κινητό για έλεγχο.. Παραθέτω screenshot ( από το κινητό μου)με το τι μου έδωσε πίσω.. Στο άλλο κινητό είναι αντίθετα τα αποτελέσματα..

IMG_20240324_152045.jpg

Επεξ/σία από Daxlias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, Daxlias said:

Ενώ έχω κάνει την ενεργοποίηση ( και της υπηρεσίας αλλά και το κουμπί wifi calling) και το Volte δεν γίνεται ΤΙΠΟΤΑ!!! Κατέβασα μια εφαρμογή στο δικό μου κινητό για έλεγχο.. Παραθέτω screenshot ( από το κινητό μου)με το τι μου έδωσε πίσω.. Στο άλλο κινητό είναι αντίθετα τα αποτελέσματα..

IMG_20240324_152045.jpg

Κάλεσες την cosmote να ρωτήσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, koutsis είπε

Κάλεσες την cosmote να ρωτήσεις?

Κάλεσα χθες και μου είπανε ότι όλα είναι εντάξει. Μετά από αυτό θα καλέσω ξανά. Απλά ρωτάω γιατί αν ξέρει κάποιος -α και θέλει να βοηθήσει να γλιτώσω την αναμονή.. Να και η φωτογραφία με ενεργοποιημένες τις υπηρεσίες.

Screenshot_2024-03-24-15-31-49-177_com.android.phone-edit.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ποια συσκευή είναι? Την υποστηρίζει η cosmote?

Υπάρχουν συσκευές που ενώ έχουν το hardware δεν το υποστηρίζει ο παροχος

Πχ έχω ένα OnePlus 6 που ενώ τα υποστηρίζει δεν λειτουργούν στις δικές μας εταιρίες (γίνεται μεν αλλά πολύ δουλειά και πάλι δεν λειτουργούσαν σωστά και πάντα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση

Μίλησα με την cosmote.. Έκαναν επανεκκίνηση της υπηρεσίας και δούλεψε μια χαρά... Κατάβαση εφαρμογή και μου έλεγε ότι η εγγραφή ims δεν είναι διαθέσιμη... Μόλις τους το είπα καταλάβανε τι συμβαίνει και όλα καλά...Ευχαριστώ για την ανταπόκριση... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...