Προς το περιεχόμενο

Διεκ - Ιεκ Μουσικης Τεχνολογιας/Ηχολιψειας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας,

Εχει καποι@ εικονα απο Μουσικη τεχνολογια/Ηχολιψεια στο ΔΙΕΚ Κηφισιάς; Σκεφτομαι να γραφτω απο Σεπτεμβρη και επειδη ειμαι ακομη στο ψαξιμο χρειαζομαι αποψεις-προτασεις για το που να κινηθω. Εχω διαβασει αντιστοιχα threads στο φορουμ και ολα παρεκτρεπονται απο ατομα που μπαινουν και αραδιαζουν αποψεις περι "το ιεκ-διεκ ειναι κουρελοχαρτο" κ.τ.λ οποτε θα παρακαλεσω να μου λειπουν τετοιου ειδους σχόλια. Δινατοτητα να ξαναδωσω πανελληνιες δεν υπαρχει για να μπω σε καποιο ΑΕΙ. Απο πανεπηστιμιο εχω περασει ΣΕΜΦΕ και δεν θελω να την συνεχισω. Οποτε εχω κατασταλαξει 100% οτι  θα ασχοληθω με Μουσικη Τεχνολογια / Ηχολιψια. Οποτε παρακαλω αμα εχετε κατι να μου προτηνετε θα μου ειναι πολυ βοηθητικο. 
Ευχαριστω πολυ και συγνωμη που μπηκα σε σεναρια, δεν θελω να αποπαρω κανεν@ απλα να προλαβω απο νωρις την συζητηση απο το να παρεκτραπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το συγκεκριμμενο δε το ξερω αλλα εχεις σχετικα καλες δυνατοτητες μιας και μπορεις πλεον να δουλεψεις απο μπουζουκια και θεατρα μεχρι κλαμπς και σταθμους (ραδιο/τηλ). Σου προτεινω παραλληλα με τις σπουδες να προσπαθεις να μαθεις καμμια ξενη γλωσσα, να πας σε σεμιναρια (υπαρχουν αρκετα στο χωρο). Γνωστος απο ΔΙΕΚ ανοιξε πριν 2-3 ενα μικρο στουντιακι για τραγουδιστες/γκρουπακια κτλ και πλεον εχει γινει ανταγωνιστης με τα μεγαλα στουντιο που ειναι χρονια στο χωρο.

Επεξ/σία από vamvakoolas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 26/3/2024 στις 2:39 ΜΜ, vamvakoolas είπε

το συγκεκριμμενο δε το ξερω αλλα εχεις σχετικα καλες δυνατοτητες μιας και μπορεις πλεον να δουλεψεις απο μπουζουκια και θεατρα μεχρι κλαμπς και σταθμους (ραδιο/τηλ). Σου προτεινω παραλληλα με τις σπουδες να προσπαθεις να μαθεις καμμια ξενη γλωσσα, να πας σε σεμιναρια (υπαρχουν αρκετα στο χωρο). Γνωστος απο ΔΙΕΚ ανοιξε πριν 2-3 ενα μικρο στουντιακι για τραγουδιστες/γκρουπακια κτλ και πλεον εχει γινει ανταγωνιστης με τα μεγαλα στουντιο που ειναι χρονια στο χωρο.

Ευχαριστω πολυ που προθυμοποιηθηκατε να μου απαντησετε!! Μηπως θα ηταν διατεθημενος ο γνωστος σας να επικοινωνησει μαζι μου για να του κανω καποιες ερωτησεις; Αν ναι στειλτε μου πμ. Ευχαριστω και παλι οπως και να εχει

Επεξ/σία από Matiment
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...