Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΣΟΔΟΥ Facebook! + ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΥΑΗΟΟ


markpiros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στο φορουμ! 

Ηρθε σημερα γνωστή μου που δε μπορουσε με κανεναν τροπο να θυμηθει τον κωδικο της στο Facebook αφοτου της εκλεψαν το κινητο. Ε νταξει λεω θα αλλαξω κωδικο και ολα καλα. 

Παω λοιπον να τον αλλαξω, λεει σταλθηκε συνδεσμος στη διευθυνση χχχχ@yahoo.gr. To .gr λιγο μου εκανε εντυπωση αλλα ηταν πολυ παλιοσ ο λογαριασμος. Ψαχνω να μπω στο yahoo λοιπον και ερχομαι μπροστα στο μηνυμα Λυπούμαστε, δεν αναγνωρίζουμε αυτό το email. 

Ξαναδοκιμαζω λοιπον και γενικα βγαζει το ιδιο σφαλμα παντα ή οτι το yahoo δεν υποστηριζει το .gr πια ή οτι ο λογαριασμος απενεργοποιηθηκε λογω αδρανειας. 

Τηλεφωνο δεν ειχε συνδεθει οποτε δεν εχω τη δυνατοτητα sms.. 

Eιχε κανεις ποτε τετοια εμπειρια με το Facebook? Πραγματικα εχω κανει τα παντα ακομη και φορμες επικοινωνιας τοσο στο φβ οσο και στο ινσταγκραμ ( ηταν συνδεδεμενα μεταξυ τους αλλα παλι ζηταει κωδικο για το FB) .

Πραγματικα οποιαδηποτε απαντηση ειναι ευπροσδεκτη καθως ηταν σημαντικο για τη δουλεια της το προφιλ και κυριως ειχε πολλα δεδομενα στο Messenger.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, markpiros είπε

ή οτι το yahoo δεν υποστηριζει το .gr πια

αυτό δεν ισχύει, και το δικό μου σε .gr τελειώνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το .gr ζει και βασιλεύει 

Το εχει  χρησιμοποιήσει ποτέ αυτο το εμαιλ; το λεω γιατι μπορει να το εχει γραμμενο και λάθος στο φβ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, 1ns0mn1a είπε

Δοκίμασε να δημιουργήσεις το ίδιο email

Δοκιμαζω να φτιαξω και το μονο που βγαζει ειναι το yahoo.com, δεν αφηνει δηλαδη να φτιαξω με καταληξη yahoo.gr

 

3 ώρες πριν, NikosKallithea είπε

Το .gr ζει και βασιλεύει 

Το εχει  χρησιμοποιήσει ποτέ αυτο το εμαιλ; το λεω γιατι μπορει να το εχει γραμμενο και λάθος στο φβ

Nαι με αυτο το εμαιλ εφτιαξε τον λογαριασμο αλλα πολυ παλια, το μηνυμα που βγαζει τωρα ειναι αυτο 

 

2024-03-273_55_11.png.11054c87465af3075d02dc552022ff27.png

20 ώρες πριν, nikos032 είπε

αυτό δεν ισχύει, και το δικό μου σε .gr τελειώνει

και μπορεις να συνδεθεις κανονικα? Προσπαθω να ερθω με επικοινωνια εστω με το yahoo και πουθενα δεν υπαρχει καποιος τροπος μονο ενα αμερικανικο support με χρεωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οτι στο λεει λαθος ή το εχει γράψει λάθος ή απο τοτε που το έφτιαξε δεν ξαναμπήκε στον λογαριασμό, αν ναι τοτε δεν εχει καμια τύχη

Κανε μια απόπειρα να μπεις αλλα χωρίς το @yahoo.gr, δηλαδη μονο το όνομα του εμαιλ πριν το παπακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, NikosKallithea είπε

Πιστευω οτι στο λεει λαθος ή το εχει γράψει λάθος ή απο τοτε που το έφτιαξε δεν ξαναμπήκε στον λογαριασμό, αν ναι τοτε δεν εχει καμια τύχη

Κανε μια απόπειρα να μπεις αλλα χωρίς το @yahoo.gr, δηλαδη μονο το όνομα του εμαιλ πριν το παπακι

τα δοκιμασα ολα εν τελει μαλλον εχει διαγραφει σαν email και δεν εχω δυνατοτητα να το ξαναφτιαξω σε yahoo.gr. Και πανω σε ολα αυτα δεν υπαρχει και τροπος να επικοινωνησω με το facebook δεν απαντανε πουθενα.. Ευχαριστω πολυ παντως αλλα ναι μαλλον δεν εχει καμια τυχη το yahoo.

 

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...