Προς το περιεχόμενο

microSD 256GB SAMSUNG


manbag

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας

Εχω στο κινητό την κάρτα του τίτλου και ξαφνικά δεν αναγνωρίζεται από το κινητό.

Την έβαλα και σε card reader στο PC και εκεί το ίδιο .

Γνωρίζεται κάποιο πρόγραμμα ανάκτησης δεδομένων για τέτοια περίπτωση ή κάνουμε κόλλυβα και μνημόσυνο στα αρχεία????????

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν δεν αναγνωριζεται καν απο το πισι , δεν μπορεις να κανεις κατι. Μου ετυχε κατι αναλογο πριν κατι μερες με μια καρτα που ειχα σε καμερα και πεθανε μετα απο 2-2.5 χρονια συνεχης χρησης στην καμερα και δεν αναγνωριζεται πουθενα. Αν αναγνωριζοταν , κατι θα γινοταν...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 hours ago, manbag said:

Καλησπέρα σας

Εχω στο κινητό την κάρτα του τίτλου και ξαφνικά δεν αναγνωρίζεται από το κινητό.

Την έβαλα και σε card reader στο PC και εκεί το ίδιο .

Γνωρίζεται κάποιο πρόγραμμα ανάκτησης δεδομένων για τέτοια περίπτωση ή κάνουμε κόλλυβα και μνημόσυνο στα αρχεία????????

Ευχαριστώ

μπορεις να δοκιμασεις πχ το File scavenger αλλα το πιο πιθανο την εχεις παρει στα χερια. δεν ρωταω αν ειχες τα αρχεια αλλου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, manbag είπε

Καλησπέρα σας

Εχω στο κινητό την κάρτα του τίτλου και ξαφνικά δεν αναγνωρίζεται από το κινητό.

Την έβαλα και σε card reader στο PC και εκεί το ίδιο .

Γνωρίζεται κάποιο πρόγραμμα ανάκτησης δεδομένων για τέτοια περίπτωση ή κάνουμε κόλλυβα και μνημόσυνο στα αρχεία????????

Ευχαριστώ

Όλες αυτές όπως επίσης και όλα τα USB sticks έχουν ημερομηνία λήξης (μικρή συνήθως) και ας λένε για lifetime warranties.

Θεωρώ ότι έχεις πιθανότητες κοντά στο μηδέν. Εάν υπάρχει πιθανότητα ανάκτησης θα είναι μόνο από εξειδικευμένο εταιρεία και θα σου κοστίσει εξαιρετικά πολύ. Συστήνεται μόνο για ιδιαίτερα πολύτιμα αρχεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 27/03/2024 at 20:38, SeNNinhA said:

Όλες αυτές όπως επίσης και όλα τα USB sticks έχουν ημερομηνία λήξης (μικρή συνήθως) και ας λένε για lifetime warranties.

Θεωρώ ότι έχεις πιθανότητες κοντά στο μηδέν. Εάν υπάρχει πιθανότητα ανάκτησης θα είναι μόνο από εξειδικευμένο εταιρεία και θα σου κοστίσει εξαιρετικά πολύ. Συστήνεται μόνο για ιδιαίτερα πολύτιμα αρχεία.

το καλο ειναι οτι θα στο αλλαξουν.το κακο ειναι οτι αμα δεν εχεις παρει backup την εκατσες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...