Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για Galaxy S Series.


ultraxmode

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά,

είμαι σε αναζήτηση κινητού Samsung Galaxy S (plus ή Ultra). Έχω το Samsung Galaxy S10+ αυτή τη στιγμή.

Ποιό Galaxy S θα διαλέγατε και γιατί? Βλέπω σε αρκετά καλή τιμή το Galaxy S20 Ultra 5G. Σε σχέση με τα άλλα (S21, S22, S23) είναι πολύ πίσω?  Από μπαταρία γενικά πως τα πάνε όλα αυτα τα μοντέλα?

Σας ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, ultraxmode είπε

Καλησπέρα παιδιά,

είμαι σε αναζήτηση κινητού Samsung Galaxy S (plus ή Ultra). Έχω το Samsung Galaxy S10+ αυτή τη στιγμή.

Ποιό Galaxy S θα διαλέγατε και γιατί? Βλέπω σε αρκετά καλή τιμή το Galaxy S20 Ultra 5G. Σε σχέση με τα άλλα (S21, S22, S23) είναι πολύ πίσω?  Από μπαταρία γενικά πως τα πάνε όλα αυτα τα μοντέλα?

Σας ευχαριστώ πολύ.

διαφωνω να πας σε ενα κινητο που ειναι κοντα αν δεν εγινε ηδη φετος end of support του

η s23 σειρα εχει snapdragon που ακουγεται οτι εχουν καλη συμπεριφορα με την μπαταρια, οποτε σιγουρα καλυτερα απο το s21 s22

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου. Ξέρεις, μπαίνει το θέμα €€€  :D  Όμως η αλήθεια είναι πως αν θέλεις καινούργιο κινητό.. πρέπει να τα σκάσεις.. Έλεγα μήπως κάπως τη γλίτωνα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 23 δεν ειναι νεο, είναι περυσινό μοντελο. Σίγουρα είναι το καλύτερο value for money. Ψάξε για καλό μεταχειρισμένο. 

Αλλιώς για καινουργιο, να ξέρεις ότι η καλύτερη ευκαιρία είναι πάντα τα preorder κάθε νέου μοντέλου τον Ιανουαριο, που η Samsung κάνει φοβερές εκπτώσεις. Η τιμή που θα πετύχεις τότε, πρέπει να περάσουν πάνω από 6 μηνες (κι αν) για να το ξαναπάρει κάποιος τόσο. Οπότε αν κάποιος έχει στο μυαλό του να μαζέψει λεφτά για καινουργιο σειράς S, καλό είναι να το κάνει με πρόγραμμα για το επομενο preorder.  Αλλιώς, συμφέρει πολύ ένα προσεγμενο μεταχειρισμένο της περυσινής γενιάς.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/3/2024 στις 12:19 ΜΜ, ultraxmode είπε

Καλησπέρα παιδιά,

είμαι σε αναζήτηση κινητού Samsung Galaxy S (plus ή Ultra). Έχω το Samsung Galaxy S10+ αυτή τη στιγμή.

Ποιό Galaxy S θα διαλέγατε και γιατί? Βλέπω σε αρκετά καλή τιμή το Galaxy S20 Ultra 5G. Σε σχέση με τα άλλα (S21, S22, S23) είναι πολύ πίσω?  Από μπαταρία γενικά πως τα πάνε όλα αυτα τα μοντέλα?

Σας ευχαριστώ πολύ.

πιο value for money η σειρα S23/S23+ πιο νεωτερο με 6-7 χρονια ενημερωσεων η σειρα S24. Απο μπαταρια το plus παει σχετικα ικανοποιητικά. Τα s23/24 ultra δινουν την καλυτερη αυτονομία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...