Προς το περιεχόμενο

τιμή για πώληση geeetech A20m


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες έχω έναν geeetech a20m ελάχιστα δουλεμένο με λιγότερο από δύο κιλά νήμα τυπωμενο λόγο ότι βαριέμαι να ασχοληθώ κυρίως και σκέφτομαι να τον σκοτώσω να μου αδειάζει ο χώρος μαζί με μερικά κιλά νημα. Ο εκτυπωτής έχει αναμονή internal USB για octoprint και bl touch για auto calibration

Τι τιμή πιστεύετε θα ήταν καλό να τον βάλω να είναι και ο αγοραστής και εγώ ευχαριστημένοι; Είναι με την v4 board με το τελευταίο marlin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι μυστηρια αγορα ο 3d printer... γενικα θα πουληθει δυσκολα... με βαση το ποσο εχει καινουργιος, ισως το ξεκινουσα στα 150 και βλεποντας κ κανοντας στη πορεια..

εσυ τουλαχιστον τυπωσες, εγω στο κουτι τους εχω ακομα (2 οχι εναν)😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

To determine a fair price for your lightly used Geeetech A20M 3D printer with features like internal USB standby for OctoPrint and a BLTouch for auto-calibration, consider its original price, current market value for similar models, and its condition with minimal filament usage. Aim for a dg customer service competitive yet reasonable price that reflects its value and attracts potential buyers. Being transparent about its features and condition will help ensure both you and the buyer are satisfied with the transaction.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...