Προς το περιεχόμενο

Κάμερες Σπιτιού


iSAD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα Friends! Μπαίνω στο νέο μου σπίτι το επόμενο διάστημα και θέλω να βάλω γύρω γύρω 3-4-5 κάμερες εξωτερικές. Δεν ξέρω αν είναι εφικτό αλλά θα ήθελα αν γίνεται να γράφουνε σε κάποιο cloud είτε σε κάποια sd card. Έχετε να προτείνετε κάτι καλό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, gorge18 είπε

Ειχες μεριμνήσει να περάσεις καλώδια στο νεο σου σπιτι; ή τωρα σκέφτηκες για να βάλεις κάμερες; 

Άσχετη η απάντηση σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Άσχετη η απάντηση σου...

Καθολου...
Εξήγησε μου την απάντηση σου. 

Θα έμπαινες εσυ στην διαδικασία να προτείνεις κάμερες χωρις να ξερεις περισσοτερες λεπτομεριες για τον χωρο που θα μπουν; 

Εκτος και αν μπηκες να γραψεις κατι για να υπαρχει. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι κάτι κάμερες που λέγονται blink από το amazon. Με μπαταρίες δουλευουν και κρατάνε 2 χρόνια. Συνδρομή 4 ευρώ ο μήνας και ολα στο cloud

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι αν πεις τι καλώδιο έχεις περάσει στης κάμερες η αν θέλεις ασύρματα τότε θα ξέρουν τι ακριβώς να σου προτείνουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, gorge18 είπε

Καθολου...
Εξήγησε μου την απάντηση σου. 

Θα έμπαινες εσυ στην διαδικασία να προτείνεις κάμερες χωρις να ξερεις περισσοτερες λεπτομεριες για τον χωρο που θα μπουν; 

Εκτος και αν μπηκες να γραψεις κατι για να υπαρχει. 

Άλλο "οι λεπτομέρειες του χώρου" και εντελώς άσχετο αν ήταν προνοητικός για τα καλώδια...

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, andreas1gr είπε

Άλλο "οι λεπτομέρειες του χώρου" και εντελώς άσχετο αν ήταν προνοητικός για τα καλώδια...

Η λεπτομέρεια κάνει τη διαφορά υπάρχουν πολλών ειδών κάμερες και για τα τον βοηθήσουμε το φίλο θα πρέπει να αναφέρει αν έχει περάσει καλώδια και τη καλώδια..

Ότι γίνεται το ξέρουν και οι πέτρες αλλά αν έχεις  ή δεν έχεις καλωδίωση παίζει ρόλο στην αγορά εξοπλισμού..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...