Προς το περιεχόμενο

[BOX NOW] % Έκπτωση για αποστολή δέματος


neced2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, maparios είπε

εμενα μου εκαναν το αλλο, ζητησα απο το Χ κουτι παραλαβή, και μου ηρθε στο Ψ κουτί, 1μισι χιλιόμετρο μακρυά! θα μου πεις δεν πειραζει κοντα ειναι, αλλα και παλι γιατι εγινε η αλλαγη διχως την ενημερωση μου;

 

συγνωμη για το off-topic

ψιλοειναι λιγο ερασιτεχνες εκει, αυτο εγινε επειδη ηταν γεματο το σημειο που δηλωσες

εμενα εχει γινει μεχρι στιγμης 2 φορες, ειναι γεματο το σημειο Α που επελεξα το οποιο ειναι 400m δεξια απο το σπιτι μου και αντι να με ρωτησουν οτι ξερεις ειναι γεματο που θελετε να το παμε, το πανε και τις 2 φορες στο σημειο Γ που ειναι 800m απο το σημειο Α, αντι να το πανε στο σημειο Β που ειναι και αυτο 400m αλλα αριστερα απο το σπιτι μου αρα πολυ πιο κοντα

1 ώρα πριν, Aias είπε

μαλλον σε δηλωσε λαθος ο αποστολεας η ηταν γεματο το κουτι που διαλεξες. Εχει τυχει και σε μενα αλλα δεν με νοιαζει πηγα με το αμαξι και το πηρα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • κλειδώθηκε και ξεκλειδώθηκε αυτό το θέμα

Έως 30/04/24

Screenshot_20240425-155033_Ghostery.jpg.59fcc2f2d4bb75f17c18e0ae5fcc3a5e.jpg

Screenshot_20240424-220410_Ghostery.jpg.dc8a783cb5b5ae0bea606d6b108e3003.jpg

Η παραπάνω έκπτωση είναι απευθείας, χωρίς κουπόνι.

Το -30% προς Κύπρο, είναι από τις πρώτες εμφανίσεις νομίζω...
Με 5€, αποστολή ευμεγέθους δέματος 2kg (+...) προς άλλη χώρα, δεν έχει ξαναπαίξει στην Ελλάδα από όσο θυμάμαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Γαλλια που θελω να στειλω ενα ζευγαρι παπουτσια τι καλυτερο μπορω να βρω απο τα 30€ που ζητανε οι ελληνικες μεταφορικες; Δυστηχως δεν εχει box now στην Γαλλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όπως είπε κι ένα άλλο μέλος πριν λίγα posts έχετε το νου σας ..πριν βάλετε κάποιο δέμα στο Box τραβηξτε φωτό ή βίντεο...που να φαίνεται ότι το τοποθετείτε στο συγκεκριμένο κουτί... Πριν 5 μέρες έχασαν το δέμα μου και τώρα μου ζητάνε φωτό απ' το δέμα, τι είχε μέσα κλπ ...το γελοίο είναι πως έβαλα πρωί το δέμα στο Locker τους κανονικα πληκτρολογώντας  κωδικό κλπ και το μεσημέρι είχαν ξηλώσει το Locker απ' το σημείο. Προφανώς δεν σκέφτηκαν να δουν τι είχε μέσα το Locker πριν το ξεκαρφωσουν και φυσικά μετά το δέμα μου εμφανίστηκε σε κατάσταση "λείπει"...όντως ερασιτεχνες....αρχίζω να καταλαβαίνω γιατί ρίχνουν τις τιμές....🙄

Επεξ/σία από lpat2001
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, lpat2001 είπε

Όπως είπε κι ένα άλλο μέλος πριν λίγα posts έχετε το νου σας ..πριν βάλετε κάποιο δέμα στο Box τραβηξτε φωτό ή βίντεο...που να φαίνεται ότι το τοποθετείτε στο συγκεκριμένο κουτί... Πριν 5 μέρες έχασαν το δέμα μου και τώρα μου ζητάνε φωτό απ' το δέμα, τι είχε μέσα κλπ ...το γελοίο είναι πως έβαλα πρωί το δέμα στο Locker τους κανονικα πληκτρολογώντας  κωδικό κλπ και το μεσημέρι είχαν ξηλώσει το Locker απ' το σημείο. Προφανώς δεν σκέφτηκαν να δουν τι είχε μέσα το Locker πριν το ξεκαρφωσουν και φυσικά μετά το δέμα μου εμφανίστηκε σε κατάσταση "λείπει"...όντως ερασιτεχνες....αρχίζω να καταλαβαίνω γιατί ρίχνουν τις τιμές....🙄

Οντως και εμενα καταφεραν και εχασαν ενα δεμα, ειχα βγαλει φωτογραφιες (τις ηθελαν για το μεγαθος και το πως ειναι εξωτερικα) και μετα απο λιγες ημερες που τελικα δεν το βρηκαν (σιγουρα καποιος καβατζωσε παιχνιδι PS4 σφραγισμενο) μου ζητησαν ποσο κοστιζει, ηταν σε προσφορα μου γυρισαν τα λεφτα πολυ γρηγορα και εγω τα γυρισα στον αγοραστη που μου ειχε πληρωσει.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξηλωνουν και κλεβουν τα ερμαρια πλεον?? Αυτο παντως ειναι κλοπη απο αγνωστους (ή και γνωστους), δεν ειναι χασιμο δεματος. Αποζημιωση νομιζω οτι δικαιουσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, IoannisSM είπε

Ξηλωνουν και κλεβουν τα ερμαρια πλεον?? Αυτο παντως ειναι κλοπη απο αγνωστους (ή και γνωστους), δεν ειναι χασιμο δεματος. Αποζημιωση νομιζω οτι δικαιουσαι.

Ναι, ετσι ειναι , εχω μιλησει με την Εθνικη Επιτροπη Ταχυδρομειων και μου το επιβεβαιωσαν..το θεμα ειναι πως το Box Now καθυστερει ν απαντησει τελεσιδικα ως προς την απωλεια.....ελπιζουν πως θα το βρουν το δεμα......(εδω γελαμε).....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...