Προς το περιεχόμενο

Ρήτρα αποχώρησης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου εχουν κανει μια δελεαστικη προταση απο κοσμοτε για 4 κινητα και ενα σταθερο για να φυγω απο νοβα και να παω σε αυτους. Οσον αφορα την ρητρα αποχωρησης απο την νοβα ειναι ενα χ ποσο το οποιο μου ειπε... πως με τον κανονισμο φορητοτητας της ΕΕΤΤ πληρωνεις λεει το 1/4 κατι τετοιο. Γνωρίζει κανεις κατι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nikos121 είπε

Μου εχουν κανει μια δελεαστικη προταση απο κοσμοτε για 4 κινητα και ενα σταθερο για να φυγω απο νοβα και να παω σε αυτους. Οσον αφορα την ρητρα αποχωρησης απο την νοβα ειναι ενα χ ποσο το οποιο μου ειπε... πως με τον κανονισμο φορητοτητας της ΕΕΤΤ πληρωνεις λεει το 1/4 κατι τετοιο. Γνωρίζει κανεις κατι?

Ζητά αντίγραφα συμβολαίου από την Nova μεσω αιτήματος επικοινωνίας από την εφαρμογή Nova App. Θα στο στείλουν σε μια εργάσιμη το αντίγραφο που γράφει ακριβώς τις ρήτρες κάθε μήνα στην διάρκεια των 24 μηνών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 04/04/2024 at 22:19, nikos121 said:

Μου εχουν κανει μια δελεαστικη προταση απο κοσμοτε για 4 κινητα και ενα σταθερο για να φυγω απο νοβα και να παω σε αυτους. Οσον αφορα την ρητρα αποχωρησης απο την νοβα ειναι ενα χ ποσο το οποιο μου ειπε... πως με τον κανονισμο φορητοτητας της ΕΕΤΤ πληρωνεις λεει το 1/4 κατι τετοιο. Γνωρίζει κανεις κατι?

δεν ακους ποτε τι σου λεει ο νεος παροχος.αλλοι ελεγαν οτι δεν χρειαζεται να το πληρωσετε αλλοι ελεγαν οτι θα το πληρωσουμε εμεις και γενικα οτι βλακεια θες. βλεπεις το συμβολαιο σου τι λεει ή ρωτας τον παλιο παροχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...