Προς το περιεχόμενο

Αγορά συμβατού toner για εκτυπωτή Brother MFC-L2710 DW.


pauldel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σε όλους!

Παιδιά τελείωσε το γνήσιο toner του εκτυπωτή μου Brother MFC-L2710 DW (από ότι είδα έχει τσιπάκι πάνω).

Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο αξιόπιστο site, που έχετε αγοράσει κατά το παρελθόν μελάνι για το ίδιο μηχάνημα, για να αγοράσω συμβατό μελάνι, χωρίς να έχω κάποιο πρόβλημα με την αναγνώριση του toner ή άλλο πρόβλημα εκτύπωσης κλπ.

Επίσης το μελάνι που θα αγοράσω θα πρέπει να έχει και αυτό τσιπάκι φάνταζομαι, έτσι δεν είναι;

Υ.Σ.: Δεν έχω κάνει ποτέ firmware update.

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Επεξ/σία από pauldel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω απο εδω ψωνιζω τονερ. Και προβλημα που βρηκα με ενα τονερ για ΟΚΙ, 6 μηνες που το ειχα αγορασει το ανοιξα και ειχε χυθει, χωρις 2η κουβεντα εγινε αντικατασταση.

https://smartoner.gr/el/

 

Επεξ/σία από andreaspA
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, andreaspA είπε

Εγω απο εδω ψωνιζω τονερ. Και προβλημα που βρηκα με ενα τονερ για ΟΚΙ, 6 μηνες που το ειχα αγορασει το ανοιξα και ειχε χυθει, χωρις 2η κουβεντα εγινε αντικατασταση.

https://smartoner.gr/el/

 

Από τα σοβαρά και αξιόπιστα καταστήματα. Δύο πράγματα μόνο πρέπει να έχει υπόψη όποιος ψωνίζει από εκεί: α) Τις τιμές, οι οποίες δεν είναι πάντα vfm και β) να αγοράζει μόνο τα premium προϊόντα, κι ας είναι πιο ακριβά, αλλιώς... κινδυνεύει να βρεθεί προ εκπλήξεων.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι. Ξεχασα να το πω αυτο. Παντα τα premium παιρνω. Οι διαφορες εξαλλου ειναι μηδαμινες.

Οσο αφορα τις τιμες... ειναι τοσο χαωτικα μεγαλες οι διαφορες ιμιτασιον με γνησιο, που πραγματικα δεν με ενδιαφερει αν δωσω κανενα ευρω παραπανω στο ιμιτασιον για να ειναι αξιοπιστο και να λειτουργεί.

 

Επεξ/σία από andreaspA
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, andreaspA είπε

Ναι. Ξεχασα να το πω αυτο. Παντα τα premium παιρνω. Οι διαφορες εξαλλου ειναι μηδαμινες.

Οσο αφορα τις τιμες... ειναι τοσο χαωτικα μεγαλες οι διαφορες ιμιτασιον με γνησιο, που πραγματικα δεν με ενδιαφερει αν δωσω κανενα ευρω παραπανω στο ιμιτασιον για να ειναι αξιοπιστο και να λειτουργεί.

 

Δεν τις συγκρίνουμε με τα γνήσια, αυτό θα ήταν άδικο. Τις συγκρίνουμε με τα αντίστοιχα προϊόντα σε άλλα σοβαρά και αξιόπιστα καταστήματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...