Προς το περιεχόμενο

Ήρθε η ώρα για αλλαγή κινητού; Budget 250€


SciManiac
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Donalhioy,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, 

Διαθέτω ένα Samsung Galaxy M21 από τα τέλη του 2020 το οποίο κάνει τη δουλειά του μέχρι σήμερα, ωστόσο τον τελευταίο καιρό παρατηρώ διάφορα μικρά προβλήματα όπως η κάπως πιο γρήγορη πτώση της μπαταρίας και η σκόνη που μαζεύεται μέσα στους φακούς από τις κάμερες (το πάω μια στο τόσο για να το ανοίξουν και να το καθαρίσουν και μου είπαν ότι δεν έχει μια συγκεκριμένη πιστοποίηση για σκόνη, δεν θυμάμαι πώς λέγεται). 

Ο βασικός προβληματισμος μου βέβαια δεν είναι τα παραπάνω αλλά τα security updates. Δεν είμαι σίγουρος για πόσο ακόμα θα ενημερώνεται (τώρα έχει μέχρι Δεκέμβρη του 2023) και γενικά θέλω ήσυχο το κεφάλι μου σε ό,τι αφορά την ασφάλεια. Πιστεύετε ότι αντέχει ακόμα, ή σιγά σιγά έρχεται η ώρα για καινούργιο;

Αν ναι, τι θα προτείνατε με budget 250€; Κάνω απλή χρήση, πλοήγηση ίντερνετ, emails, κάνα Facebook και περιστασιακά φωτογραφίες. Παιχνίδια δεν παίζω.

Τώρα όσο αφορά τη μάρκα δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο κόλλημα να είναι Samsung.

Επεξ/σία από SciManiac
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Donalhioy είπε

5 χρονια νομιζω δινει η samsung σε security updates

τεσπα, σε αυτο το budget εχεις poco x6 και samsung A35

Μάλιστα, άρα υποθετικά θα κρατήσει κάνα χρόνο ακόμα σε θέμα ασφάλειας. Οπότε θα δω τι θα κάνω. Ευχαριστώ για τις εναλλακτικές προτάσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...