Προς το περιεχόμενο

Vodafone τεχνικά θέματα ίντερνετ


nickgreek54
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Brainmorf,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά πάλι αυτό το μήνα, εδώ και 3 μέρες είναι κομμένο το ίντερνετ Vodafone και είναι γενικό τεχνικό πρόβλημα στην περιοχή, μένω Νέο Φάληρο.

Ξέρει κανείς αν μπορώ να διεκδικήσω κάτι, του στυλ χρήματα του λογαριασμού πίσω κτλ. ή δε μπορείς να κάνεις τίποτα?

Δεδομένα μου βάλανε σε ένα κινητό που έχω, αλλά αυτό είναι τελείως χαζό γιατί σήμερα είμαι δουλειά και η σύντροφός μου είναι σπίτι και δε μπορεί να δουλέψει γιατί ξέρω γω έχει cosmote οπότε δε γίνεται να της βάλουν δεδομένα.

Επεξ/σία από nickgreek54
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, nickgreek54 είπε

Ρε παιδιά πάλι αυτό το μήνα, εδώ και 3 μέρες είναι κομμένο το ίντερνετ Vodafone και είναι γενικό τεχνικό πρόβλημα στην περιοχή, μένω Νέο Φάληρο.

Ξέρει κανείς αν μπορώ να διεκδικήσω κάτι, του στυλ χρήματα του λογαριασμού πίσω κτλ. ή δε μπορείς να κάνεις τίποτα?

Δεδομένα μου βάλανε σε ένα κινητό που έχω, αλλά αυτό είναι τελείως χαζό γιατί σήμερα είμαι δουλειά και η σύντροφός μου είναι σπίτι και δε μπορεί να δουλέψει γιατί ξέρω γω έχει cosmote οπότε δε γίνεται να της βάλουν δεδομένα.

Δωρεάν στο 13840 , θα ζητήσεις πίστωση του παγίου. Λογικά δεν θα έχεις πρόβλημα εάν υπάρχει γενικότερο πρόβλημα στην περιοχή.

Όσο αναφορά τα δεδομένα, πήγαινε σε ένα κατάστημα Vodafone , πες στα παιδιά να σου δώσουν δωρεάν μια κάρτα sim WiFi On the spot ( χωρίς συμβόλαιο ) ή καρτοκινητο CU και όποτε υπάρχει πρόβλημα με το internet να περνάνε δεδομένα στο κινητό.

Αν και τον επόμενο μήνα δεν έχει φτιαχτεί, το ίδιο. 

Επεξ/σία από Brainmorf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Brainmorf είπε

Δωρεάν στο 13840 , θα ζητήσεις πίστωση του παγίου. Λογικά δεν θα έχεις πρόβλημα εάν υπάρχει γενικότερο πρόβλημα στην περιοχή.

Όσο αναφορά τα δεδομένα, πήγαινε σε ένα κατάστημα Vodafone , πες στα παιδιά να σου δώσουν δωρεάν μια κάρτα sim WiFi On the spot ( χωρίς συμβόλαιο ) ή καρτοκινητο CU και όποτε υπάρχει πρόβλημα με το internet να περνάνε δεδομένα στο κινητό.

Αν και τον επόμενο μήνα δεν έχει φτιαχτεί, το ίδιο. 

σωστα, αν εχεις κινητο βονταφον η καποιος αλλος στο σπιτι, ζητα σε αυτο το νουμερο να σου βαλουν δωρεαν ρεζερβα, δεδομενα κ λεπτα μεχρι να γινει το προβλημα. και πιστωση.

δεν υπαρχει κατι αλλο δυστυχως

Επεξ/σία από makiss8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 12/4/2024 στις 11:45 ΠΜ, nickgreek54 είπε

Ρε παιδιά πάλι αυτό το μήνα, εδώ και 3 μέρες είναι κομμένο το ίντερνετ Vodafone και είναι γενικό τεχνικό πρόβλημα στην περιοχή, μένω Νέο Φάληρο.

Ξέρει κανείς αν μπορώ να διεκδικήσω κάτι, του στυλ χρήματα του λογαριασμού πίσω κτλ. ή δε μπορείς να κάνεις τίποτα?

Δεδομένα μου βάλανε σε ένα κινητό που έχω, αλλά αυτό είναι τελείως χαζό γιατί σήμερα είμαι δουλειά και η σύντροφός μου είναι σπίτι και δε μπορεί να δουλέψει γιατί ξέρω γω έχει cosmote οπότε δε γίνεται να της βάλουν δεδομένα.

Δεν χρειάζεται να παίρνεις συνέχεια τηλ. όταν έχει πρόβλημα.

2 φορές που έτυχε να έχω πρόβλημα με την Vodafone ( μια όταν πλημμυρίσαμε και μια όταν άλλαξα πρόγραμμα από 100 σε 200 και δεν είχα 200) προσπάθησα να κάνω επίλυση προβλημάτων μέσα από την εφαρμογή με Live Chat με τον TOBi. Την πρώτη φορά όταν με ρώτησε αν έχω κινητό Vodafone να μου βάλει δεδομένα και δεν είχα μου είπε να πάω σε κατάστημα και να πάρω 2 κάρτες (μιας και μένουμε 2 άτομα σε αυτό το σπίτι) και όπως έγινε και μου βάλανε δωρεάν δεδομένα και για ομιλία μεχρι που διορθώθηκε το πρόβλημα. Την δεύτερη φορά όταν με ρώτησε αν έχω κινητό Vodafone απάντησα ναι και μου ζήτησε τον αριθμό και μου έβαλε δεδομένα, μετά με ρώτησε αν έχω και δεύτερο αριθμό απάντησα ναι και μου έβαλε και σε αυτό δεδομένα.

Έτσι δεν χρειάστηκε να κάνω κάποια ενέργεια και αντί για 31€ που πληρώνω τον μήνα και τις 2 φορές μου ήρθε 5€ και κάτι ψιλά.

Screenshot_20240413_160804_My Vodafone.jpg

Screenshot_20240413_160818_My Vodafone.jpg

Screenshot_20240413_160831_My Vodafone.jpg

Screenshot_20240413_160838_My Vodafone.jpg

Επεξ/σία από sakisgri
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...