Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για καταστήματα αγοράς stock Mac;


S2Katana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, petran1790 είπε

Τι specs θελεις? Το εχεις πληρωσει?

Εχω παραλαβει εδω και σχεδον 2 εβδομαδες Air M3 15" 16/512 Space grey απο i-system.. Παραγγελια αρχες του μηνα. Μιλα μαζι τους μηπως περιμενουν κομματια. Εγω ετσι μιλησα πριν βαλω παραγγελια και οτι μου ειπαν, αυτο ακριβως εγινε.

Το πλήρωσα ναι , για στην αρχή είχα βάλει παραγγελία BTO με πάρνουν τηλ και μου λένε 5-7 βδομαδες , όποτε ανέβηκα στον sad για να πάω στα στάνταρ , και μετά με ξανά παίρνουν και μου λεει άμεσα διαθέσιμο δεν υπάρχει σε κανένα χρώμα , τα περιμένουμε . Σε ποσό λέω , δεν γνωρίζουμε….

air m3 13,6” 16/512 midnight 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, Sherlock_7 είπε

Πώς γίνεται να έχουν μόνο αυτοί έτοιμα BTO; Τι παίζει;

Δεν ξερω τι παιζει. Προφανως μπορει να ειναι πιο ψηλα στη λιστα των παραλαβων απο αλλα καταστηματα. 

Επισης, εχουν παραγγειλει σχεδον απο ολα μερικα τεμαχια (ακομα και 16/512 η 16/256, etc) ασχετα αν κανονικα ειναι ΒΤΟ γιατι υπαρχει ζητηση.

19 λεπτά πριν, stefanosnik είπε

Το πλήρωσα ναι , για στην αρχή είχα βάλει παραγγελία BTO με πάρνουν τηλ και μου λένε 5-7 βδομαδες , όποτε ανέβηκα στον sad για να πάω στα στάνταρ , και μετά με ξανά παίρνουν και μου λεει άμεσα διαθέσιμο δεν υπάρχει σε κανένα χρώμα , τα περιμένουμε . Σε ποσό λέω , δεν γνωρίζουμε….

air m3 13,6” 16/512 midnight 

Εγω πριν παραγγειλω τους καλεσα, τους ειπα οτι ενδιαφερομαι για το ταδε μοντελο με τα specs ακριβως που ηθελα, μου ειπαν οτι περιμενουν κομματια εντος 1-2 εβδομαδων απο το συγκεκριμενο και με συμβουλεψαν πως ακριβως να βαλω την παραγγελια και ποιο SKU να επιλεξω για να ειναι ιδιο με αυτα που περιμενουν.. Αν δεις εχουν 2 κωδικους απο το καθε ενα.. ενα το γνωστο που το παραμετροποιεις και ενα ετοιμο BTO που δεν παιρνει παραμετροποιηση και αυτο μου ειπαν να επιλεξω. 

Εξαιρετικοι σε ολα. Και το macbook τα σπαει απλα. Εχω σοκαριστει!

Επεξ/σία από petran1790
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, petran1790 είπε

Δεν ξερω τι παιζει. Προφανως μπορει να ειναι πιο ψηλα στη λιστα των παραλαβων απο αλλα καταστηματα. 

Επισης, εχουν παραγγειλει σχεδον απο ολα μερικα τεμαχια (ακομα και 16/512 η 16/256, etc) ασχετα αν κανονικα ειναι ΒΤΟ γιατι υπαρχει ζητηση.

Εγω πριν παραγγειλω τους καλεσα, τους ειπα οτι ενδιαφερομαι για το ταδε μοντελο με τα specs ακριβως που ηθελα, μου ειπαν οτι περιμενουν κομματια εντος 1-2 εβδομαδων απο το συγκεκριμενο και με συμβουλεψαν πως ακριβως να βαλω την παραγγελια και ποιο SKU να επιλεξω για να ειναι ιδιο με αυτα που περιμενουν.. Αν δεις εχουν 2 κωδικους απο το καθε ενα.. ενα το γνωστο που το παραμετροποιεις και ενα ετοιμο BTO που δεν παιρνει παραμετροποιηση και αυτο μου ειπαν να επιλεξω. 

Εξαιρετικοι σε ολα. Και το macbook τα σπαει απλα. Εχω σοκαριστει!

Ναι κατάλαβα , Ε τώρα θα περιμένω εφόσον έκανα και την πληρωμή ,  δεν θελω  να μπλέξω με ακυρώσεις κτλ ! Ελπίζω να μην αργήσει πολύ ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...