Προς το περιεχόμενο

Πρόταση συσκευής.


kostasw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα. 

Έχει η σύζυγος το Huawei nova 5t και ήρθε ο καιρός για αλλαγή. 

Δεν είναι λάτρης τής τρομερής φωτογραφίας. 

Δεν κάνει βαρύ gaming. 

Η χρήση είναι για σοσιαλ να μην κολλάει και να έχει μπαταρία και να πάει για το λιγότερο τρία χρόνια. 

Ύστερα από επίσκεψη σε μεηλγαλη αλυσίδα ξεχώρισε το poco x6 pro 

Και το 

Motorola edge 40 neo. 

 

Σίγουρα οι τιμές είναι πολύ πάνω από το budget οπότε θα ήθελα να μου πείτε πρώτα αν αξίζουν τα χρήματα τούς και μετά αν υπάρχουν επιλογές. 

Επεξ/σία από kostasw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Edge 40 Pro είναι εκπληκτική συσκευή, καθαρό ελαφρή λειτουργικό, οθόνη καταπληκτική πανέμορφη και πολύ φωτεινή, η φωτογραφική θα σας εκπλήξει πολύ ευχάριστα. Διάβασε κριτική στο GSM Arena να πίστεις, αν νομίζεις ότι είναι ακριβό πάνε στο Edge 40 το απλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, kostasw είπε

Καλησπέρα. 

Έχει η σύζυγος το Huawei nova 5t και ήρθε ο καιρός για αλλαγή. 

Δεν είναι λάτρης τής τρομερής φωτογραφίας. 

Δεν κάνει βαρύ gaming. 

Η χρήση είναι για σοσιαλ να μην κολλάει και να έχει μπαταρία και να πάει για το λιγότερο τρία χρόνια. 

Ύστερα από επίσκεψη σε μεηλγαλη αλυσίδα ξεχώρισε το poco x6 pro 

Και το 

Motorola edge 40 pro. 

 

Σίγουρα οι τιμές είναι πολύ πάνω από το budget οπότε θα ήθελα να μου πείτε πρώτα αν αξίζουν τα χρήματα τούς και μετά αν υπάρχουν επιλογές. 

Έχω το poco X6 pro και είμαι ενθουσιασμένος.Βεβαια άλλη τιμή τα 265€ που το πήρα από εξωτερικό και άλλιως τα παραπάνω χρήματα που κοστίζει εδώ(ουσιαστικά πληρώνεις και την πιθανότητα να χρειαστεί την εγγύηση για οποιοδήποτε λόγο,κάτι που εγώ δύσκολα θα έχω).Θα το ευχαριστηθεί πλήρως το κινητό αλλά εφόσον δεν κάνει τόσο βαριά χρήση ίσως θα μπορούσε να δει και κάτι φθηνότερο.Δες όμως τουλάχιστον να είναι σχετικά "φρέσκο" το τηλέφωνο για παίρνει ενημερώσεις μέχρι τότε,μην είναι παλιό και το αφήσουν στη μοίρα τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 hours ago, CaptainChris said:

Το Edge 40 Pro είναι εκπληκτική συσκευή, καθαρό ελαφρή λειτουργικό, οθόνη καταπληκτική πανέμορφη και πολύ φωτεινή, η φωτογραφική θα σας εκπλήξει πολύ ευχάριστα. Διάβασε κριτική στο GSM Arena να πίστεις, αν νομίζεις ότι είναι ακριβό πάνε στο Edge 40 το απλό.

Η αλήθεια είναι πως ναι η οθόνη είναι αρκετά εντυπωσιακή. Τής άρεσε σαν συσκευή. Λογικά θα το προχωρήσω. 

13 minutes ago, George6633 said:

Έχω το poco X6 pro και είμαι ενθουσιασμένος.Βεβαια άλλη τιμή τα 265€ που το πήρα από εξωτερικό και άλλιως τα παραπάνω χρήματα που κοστίζει εδώ(ουσιαστικά πληρώνεις και την πιθανότητα να χρειαστεί την εγγύηση για οποιοδήποτε λόγο,κάτι που εγώ δύσκολα θα έχω).Θα το ευχαριστηθεί πλήρως το κινητό αλλά εφόσον δεν κάνει τόσο βαριά χρήση ίσως θα μπορούσε να δει και κάτι φθηνότερο.Δες όμως τουλάχιστον να είναι σχετικά "φρέσκο" το τηλέφωνο για παίρνει ενημερώσεις μέχρι τότε,μην είναι παλιό και το αφήσουν στη μοίρα τους. 

Ωραίο τηλέφωνο έχω το x3 pro 3 χρόνια τώρα και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Θα είναι η επόμενη συσκευή μου για μένα. 

Το Edge 40 neo μου κάνει περισσότερο για γυναικείο χέρι. 

Σε ευχαριστώ για το μίνι ριβιου για το poco. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 13/4/2024 στις 3:22 ΜΜ, kostasw είπε

ξεχώρισε το poco x6 pro 

Και το 

Motorola edge 40 pro

το ενα ειναι στα 370 το  αλλο 750+ 

στα 370 (μην σου και στα 470) το poco δεν συγκρινεται

στα 750+ παιζει το samsung s24+ με το απλο s24 να ξεκινα απο τα 550

 και ολα αυτα για χρηση που το reno10 της oppo με 250 κανει.. "το εχει φιλη και η οθονη πραγματικα με εξεπληξε"

Επεξ/σία από Donalhioy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Donalhioy said:

το ενα ειναι στα 370 το  αλλο 750+ 

στα 370 (μην σου και στα 470) το poco δεν συγκρινεται

στα 750+ παιζει το samsung s24+ με το απλο s24 να ξεκινα απο τα 550

 και ολα αυτα για χρηση που το reno10 της oppo με 250 κανει.. "το εχει φιλη και η οθονη πραγματικα με εξεπληξε"

400€ το μοτορολα στον κωτσο. Στα ίδια και το poco. 

Τελικά πήραμε το μοτορολα από αγγελία σφραγισμένο. 

Σάς ευχαριστώ πολύ όλους 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, kostasw είπε

400€ το μοτορολα στον κωτσο

900ευρω εχει στον  Κοτσο

https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/286783-smartphone-motorola-edge-40-pro-256-bk-5

εννουσες το neo?? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, Donalhioy said:

Wow. Σόρυ. Ναι το neo εννοούσα. Δεν το πρόσεξα πως το έγραψα λάθος γι αυτό και με παραξένεψε η διαφορά τιμής που έγραψες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...