Προς το περιεχόμενο

Ποιος αγοραζει απο το Northridge Fix


bardolph

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 ώρες πριν, bardolph είπε

Ειδα μια παραγγελια του Αλεξ για 2200+ USD απο Ελλαδα...

Την είδα και εγώ. Από αυτά που πήρε φαινεται ειναι κάποιος καινούργιος στο επάγγελμα που άνοιξε μαγαζί η δουλεύει από το σπίτι.

Να ξέρεις άσε που δεν συμφέρει να παραγγείλεις από Αμερικη και ειδικά από τον Αλεξ λόγο αυξημένων μεταφορικών και τελωνειο, κατά 90%+ ότι πουλάει θα το βρεις στο 1/3 - 1/4 της τιμής στο Aliexpress. Και ο Αλεξ από Κίνα τα παίρνει, έχω δει και πάρει ακριβώς τα ίδια πράγματα, απλώς ο Αλεξ τα παίρνει κατευθείαν από το εργοστάσιο με το λογότυπο (NF) του πάνω, και σε καλύτερη τιμή από αυτή που θα βρούμε εμείς γιατι παίρνει και πολλά κομμάτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιστημων ανθρωπος ο Αλεξ - μεχρι στιγμης εχω βρει πολυ σχετικους στο αντικειμενο μονο απο φορουμ απο αγγλια και αμερικη. Μακαρι αυτος που πηρε τα εργαλεια να εχει και το ταλεντο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, bardolph είπε

Επιστημων ανθρωπος ο Αλεξ - μεχρι στιγμης εχω βρει πολυ σχετικους στο αντικειμενο μονο απο φορουμ απο αγγλια και αμερικη. Μακαρι αυτος που πηρε τα εργαλεια να εχει και το ταλεντο.

Καλός ειναι και ναι θα συμφωνήσω ειναι πανεξυπνος, αν και έχει πολύ μεγάλο ποσοστό No Fix (ίσως το λογότυπο NF ναι ταιριάζει καλύτερα στο No Fix παρά στο NorthridgeFix 😂) πέρα της πλάκας ειναι καλός σε αυτό που κάνει, βγάζει εύκολο χρήμα αλλά όχι πραγματικός ηλεκτρονικός και στο επίπεδο π.χ του Sorin από το Electronics repair school που ειναι από τους καλυτερους ανθρώπους που έχω δει στο Youtube, πραγματικός δάσκαλος και πολύ καλός ηλεκτρονικός. Και επίσης σε κάρτες γραφικών ο northwestrepair που κάνει πραγματική διάγνωση και διόρθωση τον προβλημάτων και όχι μόνο απλά πράγματα όπως βραχυκυκλωμένο πυκνωτή, mosfet η αλλαγή connectors.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...