Προς το περιεχόμενο

ALLOCACOC POWERCUBE ORIGINAL 5 ΠΡΙΖΕΣ 8.2€ @ e-shop.gr (για παραλαβη απο καταστημα)


Vault13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, ipal είπε

Τι εννοείς συσκευή; Να κουμπώσεις δύο cube το ένα πάνω στο άλλο; 

Μια οποιαδηποτε πριζα συσκευης.

13 λεπτά πριν, Stratosnis είπε

ρε παιδιά, εσείς που γράφετε φοβερό προϊόν, ένα απλό πολύμπριζο δεν είναι; Τι το καινοτόμο έχει;;; 

επειδη ειναι τετραγωνο δεν υπαρχει θεμα μια πριζα να βρισκει στην αλλη, απλα δεν δουλευει σωστα, τουλαχιστον σε εμενα δεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 hour ago, TheStranger80 said:

επειδη ειναι τετραγωνο δεν υπαρχει θεμα μια πριζα να βρισκει στην αλλη, απλα δεν δουλευει σωστα, τουλαχιστον σε εμενα δεν.

άρα αν εξαιρέσεις το πλήθος καμία διαφορά από το παρακάτω...

Spoiler

SAS Ταφ 3 Θέσεων με Διακόπτη Λευκό

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, XI21N είπε

τι το ιδιαίτερο έχει δλδ σε σχέση με όλα τα άλλα πολύπριζα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Stratosnis είπε

ρε παιδιά, εσείς που γράφετε φοβερό προϊόν, ένα απλό πολύμπριζο δεν είναι; Τι το καινοτόμο έχει;;; 

Οντως ενα πολυπριζο ειναι, ουτε εγω ενθουσιαζομαι πολυ. Πηρα ομως καμποσα και εχω κλεισει για μια ζωη με αυτα, και επαφη να μην κανουν τα ανοιγεις και πιεζεις λιγο τα συρματα μεσα, δεν εχει και κατι αλλο μεσα.
Εχουν παρει βραβειο σχεδιασμο red dot οταν βγηκαν, ειναι ιδιαιτερα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά να πω ότι κι εγώ είχα πάρει 4 πριν κάτι χρόνια, και λειτουργούν όλα κομπλέ χωρίς το παραμικρό θέμα.

Ειδικά το ένα που είχα πάρει με το χειρηστήριο, παρόλο το abuse που έχει φάει, έχει βγει γερό τέρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, TheStranger80 είπε

Βαζεις απο την μια πλευρα συσκευη και απο την αλλη δεν μπαινει.......Ειχα παρει πριν 3-4 χρονια 5 τετοιες, η μια ραγισε γιατι δεν εμπαιναν οι συσκευες καλα.....Μαπα το καρπουζι αν και ναι, ειναι ομορφα.

Δεν καταλαβαινω τι γραφεις. Απο παντου μπαινουν και ολα. Εχει απειρο χωρο τιποτα δεν εμποδιζει. Πως καταφερες να μην τα βαζεις καλα και να το ραγισεις; Θελει πολυ προσπαθεια. Ή καποιος το κοπανισε οταν δεν εβλεπες, τι αλλο να πω

Επεξ/σία από Vault13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τερμα σαβουρα, το ειχα παρει κ εγω απο ΜΜ και βραχυκυκλωσε παιρνοντας μαζι του και το φορτιστη του λαπτοπ κ μια λαμπα σμαρτ που ηταν συνδεδεμενη επανω με πορτατιφ... οπως ηταν εφυγε σκουπιδια δεν αξιζε ουτε τη βενζινη μου να το παω πισω με τα νευρα που ειχα για τη ζημια που μου εκανε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 hours ago, XI21N said:

πολυ δυνατο και επωνυμο. Θα ηθελα ομως το ιδιο με αλλη φορα,δεν γνωριζω αν γινεται. να ειναι δλδ τα φισακια παραλληλα ,αλλα το τριπτυχο των μπριζων να ειναι 90 μοιρες προς τα αριστερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα πιο άχρηστα πολυμπριζα.

Αγόρασα 3 τεμαχια από την προσφορά του ΜΜ,ΟΛΑ έχουν πρόβλημα με τα ελατήρια ασφαλείας που μπαίνουν τα Φις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποιοι είναι τελείως άμπαλοι και δεν ξέρουν πως να βάλουν πρίζα σε σούκο ασφαλείας, οι υπόλοιποι με τις ηλεκτροπληξίες καλό θα ήταν να φωνάξουν κανέναν ηλεκτρολόγο σπίτι τους γιατί κατά 99% δεν τους φταίει το πολύπριζο. Είχα πάρει και εγώ 5 από την προσφορά του Public και δουλεύουν όλα άψογα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν 2 ομάδες. Αυτοί που τους χάλασαν και τα λένε άχρηστα και οι άλλοι που τα επαινουν. 

 

Εγώ είμαι ερμαφρόδιτη κατάσταση. Έχω αγοράσει 10.

Από αυτά 2 χάλασαν τα 8 λειτουργούν άψογα 3 χρόνια τώρα.

Οπότε είναι θέμα τι θα σου κάτσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

4 είχα πάρει και εγώ πριν χρόνια από την προσφορά των Public/Media και δουλευουν ολα αψογα. Στο ένα φορτίζω καθημερινά το κινητό (έχει usb), ενω σε ένα άλλο (δεν είχε usb, αλλά είναι αυτό με το διακόπτη) έχω βάλει πάνω air fryer, και βραστήρα και δεν έχει κάνει κιχ παρόλες τις μεγάλες καταναλώσεις..

Θυμάμαι και τότε πάλι τα ίδια συζητάγαμε.. κάποιοι λέγαν είναι άχρηστα, οι περισσότεροι τα επαινούσαν!

Επεξ/σία από baskon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...