Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση σχετικά με βεβαίωση αποδοχών


nikospapan1966

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα

Θέλω να κάνω μία ερώτηση σχετικά με το που μπορώ να βρω βεβαιώσεις αποδοχών ηλεκτρονικά προηγούμενων ετών. Εργάζομαι στο δημόσιο και στην μισθοδοσία μου, μου δίνει την δυνατότητα να εκτυπώσω την βεβαίωση αποδοχών για το έτος 2023. Τις βεβαιώσεις αποδοχών προηγούμενων ετών που θέλω να βρω, για τα έτη 2020,2021,2022 από όταν έχω ξεκινήσει να εργάζομαι στο δημόσιο, που μπορώ να τις βρω και να τις εκτυπώσω ηλεκτρονικά? γνωρίζει κάποιος? έψαξα τόσο στο myaade όσο και στον εφκα όπως επίσης και στο ε1 και δεν μπόρεσα να βρω κάτι. 

Ευχαριστώ

Ψάχνοντας  μπόρεσα  να βρω την παρακάτω επιλογή αλλά δεν γνωρίζω τον κωδικό μισθοδοσίας. Έχει κάποιος κάποια ιδέα που μπορώ να τον βρω? ή κάποιον άλλο τρόπο να βρω τις βεβαιώσεις αποδοχών?

Ευχαριστώ

Screenshot_1.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να υποθέσω το θέλεις για κάτι τύπου ΤΠΔΥ?

Όπως και να έχει μπορείς να βρεις τα πάντα από Ενιαία Αρχή Πληρωμής (πρώτη επιλογή)

 

https://gsis.gr/dimosia-dioikisi/pliromes-eispraxeis/eap

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έψαξα και στην ιστοσελίδα της Ενιαίας Αρχής Πληρωμών αλλά φαίνεται μόνο η βεβαίωση αποδοχών που ανέβασαν πριν από λίγες μέρες του 2023, όχι οι προηγούμενες. Τέσπα θα επικοινωνήσω με το τμήμα οικονομικής διαχείρισης της εργασίας μου από Δευτέρα μήπως μου τα στείλουν αυτοί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...