Προς το περιεχόμενο

Το X θα χρεώνει τους νέους χρήστες με ένα "πολύ μικρό ποσό" για να δημοσιεύουν, να κάνουν Like και να απαντούν


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Σύντομα:

«Το X θα χρεώνει τους χρήστες με ένα "πολύ μικρό ποσό» αν θελουν να σβήσουν το λογαριασμο τους»

 

 
Επεξ/σία από TheGrisGrisMan
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, endeavour είπε

Εννοώ ότι είναι ευρεώς γνωστά τα "δικτυα" που φιλοξενούν όλα τα malicious bots.

Τα "δικτυα" που λες είναι από τους μεγαλύτερους hosting providers στον κόσμο. Δεν "βρήκαν" κάτι, ούτε μπορούν να κάνουν κάτι σε σχέση με αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, polaki είπε

 

Θα σταματήσουν να γράφονται για να κατεβάσουν καρκίνους και χριστοπαναγιες και να εξαφανίζονται.

Μακάρι το ίδιο και στο Πρώτο Θέμα και Gazzetta. 

 😂

Τα bots θέλει να καταπολεμήσει, όχι τα trolls. Αυτά δεν καταπολεμούνται με συνδρομή αφού τα καλύτερα από αυτα έχουν χρηματοδότη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 minutes ago, EuphangeL said:

Τα "δικτυα" που λες είναι από τους μεγαλύτερους hosting providers στον κόσμο. Δεν "βρήκαν" κάτι, ούτε μπορούν να κάνουν κάτι σε σχέση με αυτό.

Φιλε μου προφανώς δεν εισαι της δουλειάς και έχεις πλήρη αγνοια. Οπότε δεν έχει νοημα η συζητηση.

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και Ετσι το Χ ξεκίνησε την αρχή του τέλους. Το Χ είναι κάτι που στην ζωή μας δεν το χρειαζόμαστε. Πιο πολύ για κουτσομπολιό ήτανε που το βρίσκεις και αλλού. Αμα είναι να πληρώνουμε τα λέγαμε αντίος. Εχω ένφια, δεή, οτέ, αμάξι και άλλα τόσα να πληρώνω, καλύτερα να πάω για καφέ *τουλάχιστον εκεί θα πιώ και καφέ* με φίλους να μάθω απο εκεί τα κουτσομπολιά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπευδω αμεσως να ενισχυσω με τον οβολο μου τον Μασκ. Πρεπει ολοι να συνεισφερουμε για να ενισχυσουμε οικονομικα τον απληστο δισεκατομμυριουχο, απο μας περιμενει εξαλλου

  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Georgios Pappas said:

Και Ετσι το Χ ξεκίνησε την αρχή του τέλους. Το Χ είναι κάτι που στην ζωή μας δεν το χρειαζόμαστε. Πιο πολύ για κουτσομπολιό ήτανε που το βρίσκεις και αλλού. Αμα είναι να πληρώνουμε τα λέγαμε αντίος. Εχω ένφια, δεή, οτέ, αμάξι και άλλα τόσα να πληρώνω, καλύτερα να πάω για καφέ *τουλάχιστον εκεί θα πιώ και καφέ* με φίλους να μάθω απο εκεί τα κουτσομπολιά.

Πολλά μεγάλα brands το Twitter το είχανε για updates πάνω στα προϊόντα τους και μέχρι πριν από μερικά χρόνια είχες ένα καλό feed αν ακολουθούσες συγκεκριμένα brand accounts.

Έτσι όπως έγινε το timeline όμως από τότε που το αγόρασε ο Musk χέσε μέσα Πολυχρόνη, ένα απέραντο μπάχαλο. Ακόμα και οι ειδοποιήσεις μου είναι πραγματικά άσχετες με τα account που ακολουθώ πλέον.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Elon Musk: "Μάγκες, για να μπορέσω να σταματήσω τα Trolls πρέπει να γίνω πιο πλούσιος"

Πάντως αμα θέλετε αφήνω εδώ το IBAN μου να μου στειλετε χρήμα και θα τα κάνω report εγώ απο μόνος μου! 🤣

Επεξ/σία από Vice
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η πλάκα είναι ότι τα bots που όντως υπάρχουν σε κάποιο βαθμό και όχι οι βλακείες που λέει ο Μασκ συνήθως είναι από Ρωσία και προωθούν τις ακροδεξιές απόψεις που έχει ο Μασκ για να δημιουργήσουν πρόβλημα και αναταραχή στις δυτικές χώρες. Η πλάκα είναι βέβαια ότι το μεγάλο πρόβλημα του Twitter πλέον είναι αυτοί που πληρώνουν για το blue mark και προωθούνται προς τα πάνω στα timelines, replies κτλ και φυσικά δεν είναι νορμάλ αλλά κάτι τραμπικοί, κάτι συνωμοσιολόγοι και λοιπά αγαπημένα παιδιά του Μασκ

Επεξ/σία από Hacker?pcs
  • Like 1
  • Confused 2
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...