Προς το περιεχόμενο

Περιορισμένη πρόσβαση στο youtube


CHRIAC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από σήμερα εχω περιορισμένη πρόσβαση σε βίντεο στο youtube το προβλημα ειναι οτι η μπάρα στην λειτουργία περιορισμένης πρόσβασης ειναι μονίμως απενεργοποιημενη στο μενού πανω αριστερά και δεν μπορω να καταλάβω πως εγινε αυτό

εχω και συννημενη φωτό

youtube.jpg

Επεξ/σία από CHRIAC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, CHRIAC είπε

δηλαδή με cosmote η wind δεν έχεις τέτοιο πρόβλημα ;

Δεν ξέρω αν όλοι οι πάροχοι έχουν κάνει κάποια μαζική αλλαγή αλλά την δεδομένη στιγμή φαίνεται πως είναι πρόβλημα της Vodafone μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, JohnTanto είπε

Δεν ξέρω αν όλοι οι πάροχοι έχουν κάνει κάποια μαζική αλλαγή αλλά την δεδομένη στιγμή φαίνεται πως είναι πρόβλημα της Vodafone μόνο.

αν πάρεις τηλ στην vodafone και τους το πεις θα βρεις λύση η θα σου πουν δεν γίνεται αυτή είναι η πολιτική μας ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, CHRIAC είπε

αν πάρεις τηλ στην vodafone και τους το πεις θα βρεις λύση η θα σου πουν δεν γίνεται αυτή είναι η πολιτική μας ;

Δεν ασχολούνται καν, και οι περισσότεροι ούτε που θα καταλάβουν τί ακριβώς τους ρωτάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι πολιτική τους, απλώς έκαναν μαλακία. Σίγουρα θα διορθωθεί σε μερικές ώρες. Μέχρι τότε πιο εύκολα αλλάζεις DNS (και τον κρατάς και μόνιμα για να μην έχεις αντίστοιχα προβλήματα στο μέλλον).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, infin1tyGR είπε

Δεν είναι πολιτική τους, απλώς έκαναν μαλακία. Σίγουρα θα διορθωθεί σε μερικές ώρες. Μέχρι τότε πιο εύκολα αλλάζεις DNS (και τον κρατάς και μόνιμα για να μην έχεις αντίστοιχα προβλήματα στο μέλλον).

το ελπίζω γιατί αυτό που έκαναν είναι απαραδεκτο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...