Προς το περιεχόμενο

Temu - BoxNow


KonTheAmazing

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει κανεις άλλος πρόβλημα με τις παραδόσεις δεμάτων Temu από BoxNow. Έχω 4 δέματα από τις 09/04 εκτελωνισμένα και σήμερα 18/04 δεν υπάρχει καμία ενημέρωση. Πάνω από 16/17 μέρες από την αποστολή της παραγγελίας έχουν περάσει. Δεν ξανά είχα τέτοιο πρόβλημα με ACS ή CourierCenter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποβλήθηκε η παραγγελία 2 Απριλίου 2024,
Ολοκληρώθηκε ο εκτελωνισμός, 15 Απριλίου 2024
(Δεν υπάρχουν ενημερώσεις παρακολούθησης για 3 ημέρες. Συνεργαζόμαστε με την υπηρεσία ταχυμεταφοράς για να λάβουμε περισσότερες λεπτομέρειες.)
....και αύριο υποτίθεται είναι τελευταία μερα παράδοσης
 
 


 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 hours ago, KonTheAmazing said:

Έχει κανεις άλλος πρόβλημα με τις παραδόσεις δεμάτων Temu από BoxNow. Έχω 4 δέματα από τις 09/04 εκτελωνισμένα και σήμερα 18/04 δεν υπάρχει καμία ενημέρωση. Πάνω από 16/17 μέρες από την αποστολή της παραγγελίας έχουν περάσει. Δεν ξανά είχα τέτοιο πρόβλημα με ACS ή CourierCenter

Καταλαβα,μπλεξαμε με το box,με acs οτι ειχα παραγγειλει σε 10 μερες μαξ ηταν στην πορτα μου τωρα εχω δεματα που υποτιθεται εχουν φτασει απο τις 3 του μηνος,16 ολοκληρωθηκε ο εκτελωνισμος αλλα ακομα τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ κάπως έτσι. Έφτασε Αθήνα 10, εκτελωνίστηκε 16 κι από τότε δεν υπάρχει ενημέρωση. Τελευταία ημερομηνία παράδοσης ήταν η 18/4! Μου κάνει εντύπωση γιατί με το box now και την courier center δεν είχα πρόβλημα από temu στο παρελθόν! Η dpd ήταν που μου τα καθυστερούσε πάντα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 18/04/2024 at 21:20, HuskerDu said:
Υποβλήθηκε η παραγγελία 2 Απριλίου 2024,
Ολοκληρώθηκε ο εκτελωνισμός, 15 Απριλίου 2024
(Δεν υπάρχουν ενημερώσεις παρακολούθησης για 3 ημέρες. Συνεργαζόμαστε με την υπηρεσία ταχυμεταφοράς για να λάβουμε περισσότερες λεπτομέρειες.)
....και αύριο υποτίθεται είναι τελευταία μερα παράδοσης
 
 


 

χθες παρέλαβα τελικά, μου έβαλαν και τα 5€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 19/04/2024 at 11:12, Gatilaras said:

Καταλαβα,μπλεξαμε με το box,με acs οτι ειχα παραγγειλει σε 10 μερες μαξ ηταν στην πορτα μου τωρα εχω δεματα που υποτιθεται εχουν φτασει απο τις 3 του μηνος,16 ολοκληρωθηκε ο εκτελωνισμος αλλα ακομα τιποτα.

Ακομη περιμενω,Δευτερα κλεινει μηνα η παραγγελια και δεν το βλεπω να 'ρχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, HuskerDu είπε

χθες παρέλαβα τελικά, μου έβαλαν και τα 5€

Στον αδερφο μου το 5ευρο κουπονι του το εκαναν 10ευρο μετα απο κανα μηνα. οποτε μην βιαστεις να το χρησιμοποιησεις/παραγγειλεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και από εμένα μια από τα ίδια παραγγελία Temu 17-4-2024 εκτελωνισμός 23-04-2024 παράδοση με boxnow έκτοτε καμία ενημέρωση για το που βρίσκεται το δέμα

Η επικοινωνία  με την Temu είναι στον αυτόματο

1.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οριακα παρελαβα Παρασκευη πριν το refund. Σε 1 ημερα το δεμα αλλαξε 2 πολεις και εφτασε στο 90 κυριολεκτικα.Παντως για επομενη παραγγελια βλεπω να σπαω σε πολλες μικρες μπα κ φτασει τιποτα στην ωρα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...